Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2015, 11:45

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2016 doczekało się dema

Zgodnie ze złożoną wcześniej obietnicą, firma Konami udostępniła dziś wersję demonstracyjną gry Pro Evolution Soccer 2016. Demo pozwala na zabawę w 7- lub 10-minutowych meczach następującymi drużynami: Juventus, AS Roma, Bayern Monachium, Corinthians, Palmeiras, Brazylia i Francja.

AKTUALIZACJA:

Wersja demonstracyjna jest już dostępna na Xboksie 360 i Xboksie One.

Na początku miesiąca firma Konami ujawniła, że 13 sierpnia na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360 pojawi się wersja demonstracyjna gry Pro Evolution Soccer 2016. Słowa dotrzymano i demo jest już dostępne na urządzeniach koncernu Sony (PS3 i PS4). W momencie pisania niniejszej wiadomości nadchodzącej produkcji nie mogli jeszcze sprawdzić użytkownicy Xboksów. Wersja demonstracyjna pozwala na zabawę w 7- lub 10-minutowych meczach następującymi drużynami: Juventus, AS Roma, Bayern Monachium, Corinthians, Palmeiras, Brazylia i Francja. Spotkania rozgrywać można na dwóch stadionach – Juventus Stadium oraz Arena Corinthians. Niestety PC-towcy na razie nie mają co liczyć na możliwość wypróbowania Pro Evolution Soccer 2016. Ponoć odpowiednie demo pojawi się w przyszłości, ale nie wiemy kiedy to nastąpi.

Pro Evolution Soccer 2016 w skrócie:
  • Gatunek: gra sportowa / piłka nożna
  • Deweloper: Konami
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, PS3, X360
  • Data premiery: 18 września 2015 roku
  • Inne: wersja demonstracyjna już dostępna

Najnowsza odsłona popularnej sportowej serii firmy Konami ukaże się w pełnej wersji 18 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach osobistych. Podobnie jak w przypadku zeszłorocznej edycji, tak i tym razem produkcja będzie niejako trzema osobnymi bytami. Wersja na najnowsze urządzenia Sony i Microsoftu jest tą wiodącą, past-geny otrzymają „odgrzewanego kotleta”, a gracze komputerowi jeszcze co innego.

Na koniec warto także wspomnieć, że Konami pozyskało ostatnio prawa do licencji Euro 2016. Firma nie zdradziła jeszcze, czy zamierza wykorzystać ja do wypuszczenia w przyszłym roku specjalnej odsłony Pro Evolution Soccer, czy też może dodatku do tegorocznej edycji. Poczekamy, zobaczymy.

W demie Pro Evolution Soccer 2016 można zagrać reprezentacją Brazylii. - Pro Evolution Soccer 2016 doczekało się dema - wiadomość - 2015-08-13
W demie Pro Evolution Soccer 2016 można zagrać reprezentacją Brazylii.