Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2007, 14:10

autor: Metatron

Pro Evolution Soccer 2008 od dzisiaj w Europie

FIFA 08 od końca września jest już na rynku i radzi sobie bardzo dobrze, bijąc rekordy popularności. Czas więc, by do gry dołączył kolejny gracz, tworzony przez Konami Pro Evolution Soccer 2008, inna popularna produkcja traktująca o piłce nożnej, z zupełnie inną mechaniką rozgrywki. Dzisiaj gra zadebiutowała w Europie. Polscy gracze będą musieli na nią jeszcze nieco poczekać.

FIFA 08 od końca września jest już na rynku i radzi sobie bardzo dobrze, bijąc rekordy popularności. Czas więc, by do gry dołączył kolejny gracz, tworzony przez Konami Pro Evolution Soccer 2008, inna popularna produkcja traktująca o piłce nożnej, z zupełnie inną mechaniką rozgrywki. Dzisiaj tytuł zadebiutował w Europie. Polscy gracze będą musieli na niego jeszcze nieco poczekać.

Pro Evolution Soccer 2008 od dzisiaj w Europie - ilustracja #1

Seria Pro Evolution Soccer stawia na bardziej symulacyjne podejście do piłki nożnej. Przez wielu graczy i krytyków uważana jest za najlepszą tego typu produkcję na rynku. Czy jej najnowsza odsłona wraz z nową AI, ulepszoną kontrolą piłki i oprawą wizualną sprosta wymaganiom fanów? Przekonamy się już wkrótce.

Pro Evolution Soccer 2008 od dzisiaj w Europie - ilustracja #2

W Polsce dystrybucją gry zajmie się firma CD Projekt. Jak niedawno poinformowano, PES 2008 w wersji na PS2, X360, PS3 trafi do naszych sklepów ósmego listopada. Posiadacze komputerów PC i handheldów PSP będą musieli poczekać do końca przyszłego miesiąca.

Pro Evolution Soccer 2008 od dzisiaj w Europie - ilustracja #3

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Vercettiego.