Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2007, 14:21

autor: Misiek

Powstanie gra na podstawie show telewizyjnego „Hell’s Kitchen”

Firma Ludia Inc. ogłosiła, że stworzy grę bazująca na popularnym (znanym także z jednej z naszych stacji telewizyjnych) programie „Hell’s Kitchen”, w którym żółtodzioby starają się o tytuł szefa kuchni, a pieczę nad nimi sprawuje charyzmatyczny prowadzący. Pozycja ta ma ukazać się na wszystkie najważniejsze platformy, włączając w to PC, konsole oraz telefony komórkowe.

Firma Ludia Inc. ogłosiła, że stworzy grę bazująca na popularnym (znanym także z jednej z naszych stacji telewizyjnych) programie „Hell’s Kitchen”, w którym żółtodzioby starają się o tytuł szefa kuchni, a pieczę nad nimi sprawuje charyzmatyczny prowadzący (na zdjęciu poniżej). Pozycja ta ma ukazać się na wszystkie najważniejsze platformy, włączając w to PC, konsole (na razie nie wiadomo które) oraz telefony komórkowe.

Prawa do tego show należą do firmy Granada, która zawarła stosowne porozumienie z Ludia Inc.. Przedstawiciele obydwu korporacji wymienili między sobą uprzejmości, wyrazili zadowolenie z podpisanej umowy i to w zasadzie tyle, co możemy wyczytać w oficjalnej notce prasowej.

Powstanie gra na podstawie show telewizyjnego „Hell’s Kitchen” - ilustracja #1

Na razie nie bardzo wiadomo więc jaki gatunek będzie nowa gra sobą reprezentować. Musimy póki co uzbroić się w cierpliwość i poczekać na więcej szczegółów. Produkcja Ludia Inc. powinna trafić na półki sklepowe w USA w 2008 roku, mniej więcej w momencie startu tamtejszej czwartej edycji programu „Hell’s Kitchen”.

gry