Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2012, 12:30

autor: Kiljan

Preordery pecetowej wersji Grand Theft Auto V dostępne w sieci sklepów EB Games. Czyżby ktoś się pospieszył?

Podczas gdy firma Rockstar Games wciąż „rozważa” wydanie piątej odsłony swojej popularnej serii na pecety, do internetu trafiły kolejne zdjęcia ukazujące preorderowe egzemplarze komputerowego wydania Grand Theft Auto V na sklepowych półkach.

Zaledwie dwa dni po tym jak dowiedzieliśmy się, że Rockstar bierze pod uwagę możliwość wydania najnowszej odsłony serii Grand Theft Auto na pecetach oraz WiiU, internet obiegły nieoficjalne materiały wywołujące falę spekulacji i plotek na temat wersji przeznaczonej na komputery osobiste.

Czyżby Rockstar Games miało nas wkrótce poinformować o pecetowej wersji? - Preordery pecetowej wersji Grand Theft Auto V dostępne w sieci sklepów EB Games. Czyżby ktoś się pospieszył? - wiadomość - 2012-11-22
Czyżby Rockstar Games miało nas wkrótce poinformować o pecetowej wersji?

Jeden z użytkowników serwisu internetowego Reddit opublikował w sieci zrobione przez siebie zdjęcie, pochodzące z jednego ze sklepów amerykańskiej sieci EB Games. Fotografia ukazuje makiety pudełek z najnowszą produkcją Rockstar, stojące na półce z przedpremierowymi zamówieniami gier. Jest to kolejny promyk nadziei dla pecetowców, którzy na wieść o pierwotnym planie wydania uwielbianej serii tylko na konsolach Sony i Microsoftu zorganizowali internetową petycję mającą na celu zachęcenie deweloperów do jak najszybszego przeniesienia Grand Theft Auto V również na „blaszaki”. Sieciową inicjatywę graczy poparło już ponad 27 tysięcy osób z całego świata, a ich liczba rośnie z każdą chwilą.

Pomimo wszelkich spekulacji, wciąż nie mamy żadnego oficjalnego potwierdzenia ze strony samych deweloperów - może to być więc po prostu sprytny zabieg sklepu, mający na celu jak najszybsze zebranie możliwie największej liczby zamówień przedpremierowych.

Piąta odsłona cyklu Grand Theft Auto ujrzy światło dzienne wiosną 2013 roku. Deweloperzy stopniowo zamieszczają w internecie coraz więcej informacji na temat swojej nadchodzącej produkcji. Wszystkich graczy nie mogących się doczekać premiery zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Pawlika, którą znaleźć można w naszym serwisie.