Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2023, 19:43

Premiera Starfielda mogła zostać wypchnięta z pierwszej połowy 2023

Według najnowszych przecieków premiera Starfielda mogła zostać przesunięta na drugą połowę 2023 roku. Tytuł ma się ukazać w okresie wakacyjnym.

Źródło fot. Bethesda
i

Bethesda może ponownie przesunąć premierę Starfielda. Rewelacje te pochodzą od internetowego twórcy o pseudonimie MrMattyPlays. W najnowszym odcinku podcastu Defining Duke zdradził on, że według jego źródeł premiera Starfielda została przesunięta na drugą połowę roku. Nie odczulibyśmy go jednak zbyt mocno, ponieważ tytuł ma się ukazać w okresie letnim. Możemy więc się spodziewać, że kosmiczny sandbox Bethesdy trafiłby w nasze ręce w lipcu lub – co bardziej prawdopodobne – w sierpniu.

Oczywiście należy mieć na uwadze, że są to jedynie niepotwierdzone informacje. O tym, czy okażą się one prawdziwe, przekonamy się zapewne na pokazie poświęconym Starfieldowi, który ma się odbyć w niedalekiej przyszłości, niedługo po zaplanowanym na 25 stycznia wydarzeniu Developer_Direct.

Tutaj kupisz Xbox Game Pass Ultimate

Trzeba przyznać, że domniemane opóźnienie mogłoby mieć rozsądne podstawy, jeśli spojrzymy na wcześniejsze doniesienia dotyczące premier gier Microsoftu. Według ostatnich plotek Redfall, czyli najnowsza gra od Arkane Studios, ma wyjść 2 maja. Dodatkowo na wiosnę planowana jest również Forza Motorsport. Trzy duże debiuty mogłyby więc stanowić dla siebie niepotrzebną konkurencję i zaburzyć wyniki wydawcy w skali całego roku finansowego.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej