Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2023, 17:22

Microsoft oficjalnie zapowiedział styczniowy pokaz gier

Microsoft oficjalnie zapowiedział pokaz Developer_Direct. Za dwa tygodnie zobaczymy takie tytuły jak Forza Motorsport i Redfall. Starfielda zabraknie na tym wydarzeniu, ale wieści na jego temat też przekazano.

Źródło fot. Microsoft
i

Ostatnie plotki sprawdziły się w całości. Oficjalnie zapowiedziano pokaz Developer_Direct, na którym będziemy mieć wgląd w nadchodzące produkcje od Microsoftu i Bethesdy. Prezentacja odbędzie się 25 stycznia o godzinie 21:00 czasu polskiego.

We wpisie opublikowanym w serwisie Xbox Wire ujawniono kilka szczegółów dotyczących pokazu. Wynika z nich, że za dwa tygodnie otrzymamy wieści na temat następujących gier:

  1. The Elder Scrolls Online – zobaczymy plany na nadchodzący „rozdział”, czyli rozszerzenia i aktualizacje do gry;
  2. Forza Motorsport – poznamy nowe szczegóły dotyczące gry oraz zobaczymy kolejny gameplay;
  3. Minecraft Legends – zaprezentowany zostanie zapis rozgrywki oraz sieciowy tryb PvP;
  4. Redfall – ujrzymy gameplay z zabawą zarówno solową, jak i kooperacyjną.

Jesteście rozczarowani brakiem Starfielda? Microsoft przewidział to i pospieszył z zapewnieniem, że szykuje osobny pokaz w całości poświęcony kosmicznej grze RPG Bethesdy, który powinien odbyć się niedługo po Developer_Direct. Tę transmisję zaś będzie można obejrzeć za pośrednictwem platform Twitch i YouTube. Możliwe, że w najbliższych dniach poznamy dodatkowe szczegóły na jej temat.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej