Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2011, 09:52

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Premiera gry Postal III w serwisie Steam

Dzisiaj wieczorem na łamach serwisu Steam zadebiutuje gra Postal III. Premiera produkcji studia Running With Scissors była wielokrotnie przesuwana, ale w końcu dojdzie do skutku.

Po wielu latach oczekiwań, dzisiaj oficjalnie zadebiutuje gra Postal III. Produkcja studia Running With Scissors jest kontynuacją niezwykle kontrowersyjnego cyklu zapoczątkowanego jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku.

Tytuł około godziny 19:00 stanie się dostępny na łamach serwisu dystrybucji cyfrowej Steam. Niestety, nie znamy jego oficjalnej ceny, więc do wieczora będziemy trzymani w niepewności. Gra najprawdopodobniej nie ukaże się w naszym kraju w pudełkowej wersji, więc jedynym sposobem jej nabycia będzie skorzystanie z usługi Steam.

Premiera gry Postal III w serwisie Steam - ilustracja #1

Dzisiaj kończy się niezwykle długi i wyboisty cykl produkcyjny dzieła studia Running With Scissors. Postal III został zapowiedziany w 2006 roku i pierwotnie miał zadebiutować na rynku pod koniec 2008 roku. W następnych latach premiera była jednak wielokrotnie przesuwana i nikt do końca nie mógł być pewien, kiedy i czy dojdzie do skutku.

Postal III to kolejna odsłona niezwykle brutalnej i kontrowersyjnej serii gier akcji. Na razie tytuł ukazuje się jedynie na pecetach, choć swego czasu zapowiadano także wersje na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. W tej chwili ich los jest jednak nieznany – szczególnie niepewni powinni być posiadacze konsoli firmy Sony, z którą autorzy mieli najwięcej problemów.