Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2011, 14:10

autor: Soviet

Premiera Football Manager 2012 w październiku

SI Games wraz z SEGA ogłosiły datę premiery Football Manager 2012. Kolejna odsłona popularnego menedżera piłkarskiego trafi do sprzedaży 21 października. Wcześniej gracze dostaną wersję demonstracyjną.

Na stronie firmy SEGA, wydawcy Football Manager 2012, opublikowano wpis, w którym ujawniono, że kolejna odsłona popularnej serii trafi do sklepów 21 października. Informację tę potwierdził na swoim blogu Miles Jacobson, szef Sports Interactive. Podana data dotyczy zarówno wersji na PC, jak i tej przeznaczonej na komputery Apple.

Jak co roku, szykowane jest demo, które dostępne będzie jeszcze przed premierą. Wydawca obiecuje, że dodana zostanie możliwość przeniesienia zapisanych stanów gry do pełnej wersji.

Premiera Football Manager 2012 w październiku - ilustracja #1

Największą nowością w tej odsłonie zdaje się być możliwość dodawania i usuwania grywalnych lig oraz krajów w dowolnym momencie rozgrywki. Wirtualni menedżerowie będą mieli dostęp do jeszcze większej liczby dokładnych analiz i raportów - dotyczących predyspozycji danego gracza, ale także poczynań zespołu w trakcie meczu.