Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 września 2011, 15:40

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Men of War: Vietnam

"Poradnik do gry Men of War: Vietnam zawiera szczegółowy opis wszystkich dziesięciu misji. Każdy z opisów przedstawia nie tylko skuteczny sposób przejścia danej misji, lecz także konkretne wskazówki."

„Poradnik do gry Men of War: Vietnam zawiera szczegółowy opis wszystkich dziesięciu misji, podzielonych na dwie kampanie – dla Północnego Wietnamu i USA. Każdy z opisów przedstawia nie tylko skuteczny sposób przejścia danej misji (wykonania wszystkich celów głównych), lecz także konkretne wskazówki, które gwarantują ukończenie celów pobocznych.

Co więcej, opis został przygotowany z myślą o przechodzeniu kampanii na poziomie trudnym, co równoznaczne jest ze zdobyciem prawie wszystkich osiągnięć. Niektóre z misji trzeba jednak przejść kilka razy, na wszystkich trzech poziomach trudności (i są to trzy różne osiągnięcia), lecz sposoby podane w poradniku obejmują, co oczywiste, również niższe poziomy trudności. Im wyższy poziom trudności, tym mniejsza celność i przeżywalność naszych żołnierzy.” – „Ziuziek”

Poradnik do gry Men of War: Wietnam

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Men of War: Wietnam w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Men of War: Wietnam - poradnik za SMS