Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2015, 07:19

autor: Luc

Poznaliśmy minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III pojawi się na naszych dyskach dopiero za kilka miesięcy, ale twórcy już teraz zdradzili sporo szczegółów dotyczących rozgrywki. Pośród tych najistotniejszych znalazły się także minimalne wymagania sprzętowe.

Żołnierze przyszłości mają na usługach najnowsze technologie. - Poznaliśmy minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops III - wiadomość - 2015-04-27
Żołnierze przyszłości mają na usługach najnowsze technologie.

Od wczoraj niemal cała społeczność graczy żyje oficjalnym ujawnieniem szeregu informacji o nadchodzącym Call of Duty: Black Ops III. Gra osadzona w odległej przyszłości, stawia na kilka rozwiązań, które choć w samych strzelankach nie są wielkim novum, wraz z najbliższą odsłoną, zagoszczą w serii Call of Duty po raz pierwszy. Oprócz tych związanych ze zmianami w gameplay’u – m.in. bieganiem po ścianach czy strzelaniem pod wodą, warto wymienić także kooperacyjną kampanię, a także możliwość grania na podzielonym ekranie nawet w cztery osoby. Nasze wrażenia z sesji z grą oraz prezentacji, która odbyła się niedawno w Los Angeles, możecie przeczytać w osobnym artykule.

Wizja przyszłości w Black Ops III jest dosyć ponura. - Poznaliśmy minimalne wymagania Call of Duty: Black Ops III - wiadomość - 2015-04-27
Wizja przyszłości w Black Ops III jest dosyć ponura.

Pecetowych graczy z pewnością zainteresuje także fakt, że już teraz ogłoszono minimalne wymagania. Studio Treyarch zaznacza, że wciąż mogą one ulec drobnym zmianom, ale na obecny stan optymalizacji, aby uruchomić Call of Duty: Black Ops III potrzebować będziemy następującego sprzętu:

  • System operacyjny: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
  • Procesor: Intel® Core™ i3-530 - 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 - 2.60 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 470 - 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 - 1GB
  • DirectX 11
  • Internet: szerokopasmowe łącze
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Wraz z wczorajszymi informacjami, w Sieci pojawił się także nowy trailer, który możecie obejrzeć poniżej.