Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2011, 10:30

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Poznaliśmy głównego bohatera Grand Theft Auto V?

Dociekliwi Internauci dotarli do informacji mówiących o tym, że głosu i wizerunku głównemu bohaterowi gry Grand Theft Auto V użyczy mało znany amerykański aktor Ned Luke.

Ned Luke, mało znany amerykański aktor (All My Children, Prawo i bezprawie), najprawdopodobniej użyczy głosu i wizerunku głównemu bohaterowi gry Grand Theft Auto V. Do takich wniosków doszli dociekliwi fani gangsterskiej serii, którzy postanowili zabawić się w detektywów i dogłębnie zbadać całą sprawę.

Poznaliśmy głównego bohatera Grand Theft Auto V? - ilustracja #1

Internautom udało się zidentyfikować aktora, który był narratorem w pierwszym zwiastunie Grand Theft Auto V. Przeglądając zdjęcia i słuchając próbek możliwości Neda, nietrudno dojść do wniosku, że rzeczywiście wygląda i brzmi, jak główny bohater premierowego trailera.

Pomimo tego, że na stronie imdb Luke’a nie widnieją żadne znaczące role w wielkich hollywoodzkich produkcjach, to z pewnością uwagę zwraca najnowsza pozycja na liście zajęć. Jest nią bowiem udział w Grand Theft Auto V i wcielenie się w postać Alberta De Silvy. Jeśli te informacje zostaną potwierdzone przez firmę Rockstar, to oznaczałoby, że w najnowszej odsłonie gangsterskiego cyklu otrzymamy zupełnie nowego głównego bohatera.

Poznaliśmy głównego bohatera Grand Theft Auto V? - ilustracja #2

Oliwy do ognia dolał na Twitterze aktor Jimmy Taenaka, który wielokrotnie sugerował, że to właśnie Ned Luke będzie główną twarzą Grand Theft Auto V. Podobnymi informacjami dzieliła się na Twitterze użytkowniczka B_Boozer, która podawała się za kuzynkę Luke’a.

Aktualnie jednak wszystkie powyższe informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone przez firmę Rockstar. Wprowadzenie zupełnie nowego głównego bohatera, odróżniającego się od protagonistów z poprzednich odsłon cyklu, byłoby z pewnością ciekawym posunięciem ze strony producentów.