Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2016, 13:28

autor: Adrian Werner

Powrót na szczyt gry FIFA 17 i wyśmienity debiut nowych Pokemonów. Top 10 UK (20-26 listopada)

W zeszłym tygodniu na rynku brytyjskim Call of Duty: Infinite Warfare dało się przegonić grze FIFA 17. Wyśmienity debiut zaliczyła również najnowsza odsłona cyklu Pokemon, która nie zdobyła pozycji numer jeden tylko z tego powodu, że sprzedawana jest w dwóch odrębnych wydaniach – Pokemon Sun i Pokemon Moon.

W minionym tygodniu na brytyjskiej liście bestsellerów zaszły spore zmiany. Dobiegła końca trwająca od premiery dominacja Call of Duty: Infinite Warfare, które tym razem musiało uznać wyższość FIFA 17. Doskonale zadebiutowała za to nowa odsłona cyklu Pokemon. Dostępna jest ona w dwóch edycjach – Pokemon Sun zajęło pozycję numer trzy, a po piętach depcze mu Pokemon Moon. Co ciekawe, gdyby obie te pozycje policzyć łącznie, to gra znalazłaby się na samym szczycie zestawienia.

Godny uwagi jest również powrót do pierwszej czterdziestki, po dłuższej nieobecności, gier Uncharted 4: A Thief’s End, DriveClub oraz Ratchet & Clank. Spowodowane jest to tym, że podczas tzw. czarnego piątku zakupiono wiele konsol PlayStation 4 i nowi posiadacze sięgnęli po sprawdzone tytuły.

#

Gra:

Wydawca:

1.

FIFA 17

Electronic Arts

2.

Call of Duty: Infinite Warfare

Activision

3.

Pokemon Sun

Nintendo

4.

Pokemon Moon

Nintendo

5.

Battlefield 1

Electronic Arts

6.

Watch Dogs 2

Ubisoft

7.

Forza Horizon 3

Microsoft

8.

Uncharted 4: A Thief’s End

Sony Interactive Entertainment

9.

Grand Theft Auto V

Take 2

10.

Titanfall 2

Electronic Arts

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.