Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2011, 09:56

autor: Kono

Potwierdzono prace nad Saints Row 4. Gra ma być bardziej zakręcona, niż „trójka"

Danny Bilson, przedstawiciel firmy THQ, ujawnił, że trwają prace nad grą Saints Row 4. Tytuł będzie ponoć jeszcze bardziej zwariowany niż nadchodząca trzecia część serii, czyli Saints Row: The Third.

Danny Bilson, przedstawiciel firmy THQ, w wywiadzie dla G4 TV zdradził, że powstaje czwarta część cyklu Saint’s Row. Dowiedzieliśmy się również, że będzie ona jeszcze bardziej zwariowana, niż Saints Row: The Third.

Bilson ujawnił, że wie o czym będzie Saints Row 4. Nie przekazał jednak wielu konkretów na jej temat. Nie wiemy zatem kiedy ani na jakie platformy zawita czwarta część sandboksowego cyklu. Przedstawiciel firmy THQ przyznał natomiast, że w sytuacji gdy ma się bardzo dobrą „bazę kreatywną”, zespół pracujący nad grą może ją dowolnie eksplorować. „Bierzesz, to co masz i zadajesz sobie pytanie: Co może im się teraz przytrafić?” – skomentował Bilson.

Jeśli zapewnienia oficjela firmy THQ dotyczące poziomu zwariowania pokryją się z rzeczywistością, to czwarta część serii Saints Row może być naprawdę niezwykłym produktem. Już „trójka” zawiera elementy, które nawet jak na realia gier komputerowych są bardzo „niekonwencjonalne”. Wspomnieć tu można m.in. o wielkiej maczudze w kształcie dildo, a także udziale gwiazd porno i wrestlingu.

Saints Row: The Third zadebiutuje w Europie 18 listopada na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę CD Projekt w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Jeśli nie możecie doczekać się najnowszego sandboksa od Volition Inc., możecie sprawdzić aplikację Saints Row: Initiation Station, która pozwala stworzyć postać do wykorzystania w pełnej wersji gry.