Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2012, 16:42

autor: Aleksander Kaczmarek

Poślizg twórców gry Inversion

Inversion - nowa strzelanina TPP twórców TimeShift i Battle: Los Angeles zaliczy kilkutygodniowy poślizg. Dodatkowy czas ma pomóc deweloperom ze studia Saber Interactive dopracować jakość gry, która najprawdopodobniej swoją premierę będzie miała pod koniec marca.

Potwierdziły się plotki na temat zmiany terminu premiery gry Inversion. Dzieło studia Saber Interactive, pierwotnie zapowiadane na 7 lutego, pojawi się na półkach zachodnich sklepów z kilkutygodniowym opóźnieniem. Wydawca, którym jest firma Namco Bandai, przekonuje, że dodatkowy czas dla ekipy deweloperskiej przełoży się na jakość finalnego produktu.

Wczoraj na internetowych stronach amerykańskich sieci handlowych GameFly i GameStop przy opisie Inversion zakładana data premiery zmieniona została na 27 marca. Serwisowi Joystiq udało się skontaktować z rzecznikiem firmy Namco Bandai Partners, który potwierdził przesunięcie terminu rynkowego debiutu gry na „początek 2012 roku”, a także lakonicznie odniósł się do powodów decyzji wydawcy.

- Dodatkowy czas pozwoli zespołowi deweloperskiemu dopracować kilka kluczowych aspektów gry, zapewniając Inversion najwyższą jakość.

Poślizg twórców gry Inversion - ilustracja #1

Przypomnijmy, że gra zapowiedziana została w 2009 roku jako nowa marka w portfolio Namco Bandai. Za produkcję odpowiada studio Saber Interactive, czyli twórcy m.in. Battle: Los Angeles i TimeShift. Tym razem graczom przyjdzie pokierować poczynaniami bohaterów usiłujących rozwikłać zagadkę tajemniczych anomalii grawitacyjnych, występujących w różnych zakątkach świata. Wykorzystanie nietypowych zjawisk fizycznych ma być jednym z głównych atutów strzelaniny TPP, która ukaże się w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami na temat Inversion zachęcamy do obejrzenia najciekawszych materiałów wideo związanych z tą produkcją.

 1. Video gameplay #4
 2. Video gameplay #3
 3. Video gameplay #2
 4. Video gameplay #1
 5. Video gamescom 2011
 6. Video 101
 7. Video E3 2011
 8. Video trailer #2
 9. Video trailer #1
 10. Video teaser #2
 11. Video teaser #1