Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2015, 14:43

Portal Fallout Tracker to przedwczesny prezent na Gwiazdkę dla poszukiwaczy znajdziek w Fallout 4

W sieci pojawiła się strona internetowa Fallout Tracker. Jej twórca zbiera wszystkie informacje o możliwych do znalezienia magazynach, figurkach oraz unikalnych broniach w Fallout 4 i publikuje je wraz ze szczegółowym opisem ich zdobycia.

Przekopywanie każdego metra kwadratowego Pustkowi czas zacząć. - Portal Fallout Tracker to przedwczesny prezent na Gwiazdkę dla poszukiwaczy znajdziek w Falloucie 4 - wiadomość - 2015-11-15
Przekopywanie każdego metra kwadratowego Pustkowi czas zacząć.

Jeśli jesteście fanami zbierania wszelkiego rodzaju znajdziek, a właśnie przechodzicie czwartego Fallouta, mamy coś dla Was. Użytkownik Reddita o loginie DisneyLines stworzył stronę internetową Fallout Tracker, na której zebrał wszystkie informacje o unikatowych broniach, magazynach oraz figurkach Bobblehead, które możecie znaleźć podczas przemierzania Pustkowi. Portal pozwala nam odznaczać te przedmioty, które już znaleźliśmy, sprawdzić, jakie korzyści daje zdobycie konkretnej rzeczy, a w większości przypadków nawet obejrzeć filmik pokazujący, jak odkryć daną znajdźkę! Po rejestracji możliwe jest także zapisywanie swoich postępów, by mieć do nich dostęp z różnych urządzeń. Ponieważ gra trafiła na sklepowe półki dopiero kilka dni temu, można się spodziewać, że Fallout Tracker będzie się jeszcze rozwijać, jednak już w tej postaci jest przydatnym narzędziem dla każdego, komu zwyczajnie nie chce się spędzać długich godzin na poszukiwaniu jednego magazynu czy figurki.

Przypomnijmy, że Fallout 4 trafił na sklepowe półki 10 listopada i natychmiast odniósł spektakularny komercyjny sukces. Zagraniczni recenzenci chwalili najnowsze dzieło Bethesdy, zwracając uwagę na wciągającą eksplorację oraz interesujące wątki poboczne. Nieco bardziej podzielone opinie panują wśród fanów, którzy zarzucają deweloperom niską jakość oprawy graficznej oraz znaczne uproszczenia rozwoju postaci. Na naszą ostateczną ocenę niestety będziecie musieli jeszcze chwilę poczekać – na razie możecie przeczytać o początkowych wrażeniach z ponownej wizyty na Pustkowiu.

  1. Recenzja gry Fallout 4 (w przygotowaniu) – pierwsze wrażenia z wizyty w Bostonie
  2. Oficjalna strona internetowa gry Fallout 4
  3. Kompendium wiedzy o grze Fallout 4