Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 września 2010, 14:09

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: StarCraft II: Wings of Liberty

Pragniemy zaprezentować Wam kompletny poradnik do gry StarCraft II: Wings of Liberty. Jego wykonanie wymagało poświęcenia kilku tygodni, jednak w zamian oddajemy w Wasze ręce nie tylko opis przejścia wszystkich kampanii, ale dodatkowo podajemy również rozwiązania konieczne do zdobycia Osiągnięć i wyjaśniamy jak zaliczyć przygotowane przez autorów Wyzwania.

Pragniemy zaprezentować Wam kompletny poradnik do gry StarCraft II: Wings of Liberty. Jego wykonanie wymagało poświęcenia kilku tygodni, jednak w zamian oddajemy w Wasze ręce nie tylko opis przejścia kampanii, ale dodatkowo podajemy również rozwiązania konieczne do zdobycia Osiągnięć i wyjaśniamy jak zaliczyć przygotowane przez autorów Wyzwania.

Zamiast rozbijać poradnik na części, zdecydowaliśmy się umieścić całą treść w jednym pliku. Dzięki temu za kompletny materiał wystarczy zapłacić raz.

StarCraft II: Wings of Liberty

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry StarCraft II: Wings of Liberty w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.