Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 grudnia 2004, 19:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Need for Speed: Underground 2

Poradnik do ekscytujących wyścigów Need for Speed Underground 2, w którym znajdziecie porady dotyczące wszystkich aspektów rozgrywki, charakterystykę samochodów dostępnych w grze, asortyment sklepów i warsztatów oraz zarys głównego wątku fabularnego.

„Need for Speed: Underground 2 to kontynuacja kapitalnej gry wyścigowej ze stajni EA Games. Ponownie ścigamy się nocą, po mieście rozświetlonym przez różnokolorowe neony i tuningujemy swój samochód.

Rozgrywka składa się z tras. Każdą z nich przydzielono do jednego z czterech trybów, których opisy znajdziecie w kolejnym dziale. Pomiędzy kolejnymi wyścigami dostajemy wolną rękę i udajemy się do dowolnych części miasta. Ten czas wykorzystujemy na dokonanie ulepszeń naszego wozu.

Niniejszy poradnik składa się z czterech części. W pierwszej z nich czytamy porady dotyczące wszystkich aspektów rozgrywki. Druga z nich prezentuje wszystkie modele samochodów, jakie spotykamy w grze. Trzecią z nich poświęciłem sklepom, które rozmieszczono na terenie Bayview. Dzięki czwartej i ostatniej części poznajemy zarys głównego wątku fabularnego.” - „Roland”

Need for Speed: Underground 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Need for Speed: Underground 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.