Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 listopada 2007, 19:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Kane & Lynch: Dead Men

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Kane & Lynch: Dead Men. Tekst ten w całości składa się z bardzo dokładnego opisu ukończenia wszystkich szesnastu rozdziałów kampanii dla pojedynczego gracza. Kane & Lynch: Dead Men jest niestety grą o stosunkowo liniowym charakterze rozgrywki, tak więc wiele czynności należy wykonywać w ustalony przez producentów sposób."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Kane & Lynch: Dead Men. Tekst ten w całości składa się z bardzo dokładnego opisu ukończenia wszystkich szesnastu rozdziałów kampanii dla pojedynczego gracza. Kane & Lynch: Dead Men jest niestety grą o stosunkowo liniowym charakterze rozgrywki, tak więc wiele czynności należy wykonywać w ustalony przez producentów sposób. Tylko w niektórych miejscach można sobie pozwolić na większą swobodę działania. Dotyczy to w szczególności wydawania swoim podwładnym różnorakich poleceń. Wszystkie te kwestie omówione zostały bezpośrednio w opisach poszczególnych misji kampanii. Jeśli chodzi o samą grę, radziłbym zdecydować się na jeden z wyższych poziomów trudności, gdyż na najniższych ustawieniach zabawa nie sprawia zbyt dużej przyjemności. Gra nie posiada co prawda opcji wykonywania quicksave’ów, lecz checkpointy tworzone są za każdym razem, gdy bada się nowe miejsce, tak więc nie trzeba zazwyczaj daleko wracać.

Życzę udanej gry!” - „Stranger”

Kane & Lynch: Dead Men - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Kane & Lynch: Dead Men w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.