Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2019, 17:57

autor: Bebop

Polskie wydanie The Witcher RPG ukończone - rozpoczęła się wysyłka

Copernicus Corporation zakończyło prace nad polskim wydaniem podręcznika The Witcher: Gra fabularna i rozpoczęło jego wysyłkę. Pierwsze egzemplarze trafiły już do części fanów, którzy nie kryją zadowolenia.

Polska wersja gry fabularnej Wiedźmin trafiła do wysyłki. - Polskie wydanie The Witcher RPG ukończone - rozpoczęła się wysyłka - wiadomość - 2019-11-06
Polska wersja gry fabularnej Wiedźmin trafiła do wysyłki.

Wydawnictwo Copernicus Corporation na swoim oficjalnym koncie w serwisie Facebook pochwaliło się zakończeniem prac nad polską wersją podręcznika The Witcher RPG. Gra fabularna trafiła do wysyłki. Część z osób, które złożyły zamówienie, otrzymała już swoje egzemplarze.

Polskie wydanie The Witcher RPG ukończone - rozpoczęła się wysyłka - ilustracja #2

Podręcznik The Witcher: Gra fabularna przygotowany został przez doświadczoną firmę R. Talsorian Games, która na swoim koncie ma m.in. takie pozycje jak Cyberpunk 2020 oraz Zamek Falkenstein. To owoc współpracy ze studiem CD Projekt RED, w ramach której powstaje także gra fabularna Cyberpunk Red oraz wyczekiwana produkcja Cyberpunk 2077. Z tego powodu materiał bazuje głównie na serii Wiedźmin polskiego dewelopera, natomiast w mniejszym stopniu na twórczości pisarza Andrzeja Sapkowskiego.

Warto wspomnieć, że już wkrótce nadarzy się okazja do spotkania pracowników Copernicus Corporation oraz rozegrania sesji w The Witchera: Grę fabularną. W dniach 8-11 listopada w Lublinie odbędzie się Festiwal Fantastyki Falkon 2.0, na którym obecne będzie wydawnictwo. W sieci znaleźć możecie również darmowy starter, który pozwala na zapoznanie się z podstawowymi zasadami gry.

  1. Wiedźmin RPG pod lupą – czy Witcher: Tabletop Role-Playing Game jest fajne?
  2. Oficjalna strona internetowa firmy R. Talsorian Games
  3. Oficjalna strona internetowa firmy Copernicus Corporation