Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2010, 12:30

autor: Hed

Polski Sniper rusza na misję w czerwcu

Znamy datę premiery, cenę oraz wymagania sprzętowe najnowszego projektu polskiego wydawcy i producenta City Interactive, czyli gry Sniper: Ghost Warrior. Produkcja trafi na pecety i konsole Xbox 360 dokładnie 25 czerwca tego roku i będzie dostępna w bardzo przystępnych cenach. Posiadacze komputerów zapłacą za nią 79,99 zł, a konsol zaledwie 119,99 zł.

Znamy datę premiery, cenę oraz wymagania sprzętowe najnowszego projektu polskiego wydawcy i producenta City Interactive, czyli gry Sniper: Ghost Warrior. Najnowsze dzieło warszawiaków zostanie wydane na pecety i konsole Xbox 360 dokładnie 25 czerwca tego roku i będzie dostępne w bardzo przystępnych cenach. Posiadacze komputerów zapłacą za nią 79,99 zł, a konsol zaledwie 119,99 zł.

Polski wydawca, odpowiedzialny za wiele budżetowych produkcji na pecety i konsole (Wii, DS), zapewnia, że rodzimi gracze otrzymają Snipera najtaniej. Pod koniec przyszłego miesiąca przekonamy się czy niższa cena tytułu została okupiona jakością. Według zapewnień firmy, w nową grę włożono więcej funduszy niż zwykle, więc nie jest to zwykła „budżetówka”.

Polski Sniper rusza na misję w czerwcu - ilustracja #1

W produkcji wcielimy się w snajpera, który wyruszy na misję do Ameryki Południowej. Nasze zadanie będzie standardowe – zmierzymy się z brutalnym reżimem wojskowym. Rozgrywka ma być liniowa, ale oparta na „arenach”, na których będziemy eliminować wrogów według własnego pomysłu. Tytuł wygląda nieźle, bo korzysta z silnika opracowanego przez firmę Techland (Call of Juarez: Więzy krwi).

Pierwsza xboksowa gra City Interactive trafi także na popularne w Polsce pecety i będzie wymagała solidnego, chociaż nie oszałamiającego sprzętu. Według informacji opublikowanych na Steamie, do zabawy będzie potrzebny procesor o taktowaniu 3.2 GHz, 1 - 2 GB pamięci operacyjnej i karta grafiki z 256 MB pamięci (GeForce 6800 / Radeon X1650).

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium 3.2 GHz / Athlon 64 3500+
  • Pamięć operacyjna: 1 GB dla Windowsa XP / 2 GB dla Windowsa Vista/7
  • Karta grafiki: GeForce 6800 / Radeon X1650 (256 MB, Shader Model 3.0, DirectX 9.0c)
  • Dysk twardy: 6 GB
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7