Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2002, 14:04

autor: Tomasz "Sznur" Pyzioł

Polska Mafia w tłoczni!

Wydawnictwo Play-It poinformowało, iż do tłoczni trafił właśnie jeden z pewnych kandydatów na grę roku 2002 – Mafia. W tej „prawdziwej” opowieści z życia przestępczego podziemia Ameryki lat 30-tych, wcielamy się w rolę gangstera i mamy okazję przemierzyć wszystkie szczeble mafijnej kariery. Mafia dostępna będzie w polskiej, kinowej wersji językowej, dzięki czemu zachowany został unikalny klimat rozgrywki. W pudełku oprócz 3 płyt CD z grą znajdą się wspaniałe eXtra prezenty: mapa miasta Lost Haven, plakat w klimacie gry, dodatkowa płyta CD z muzyką jazzową oraz praktyczne pudełko DVD, za co zapłacimy 99,99 zł.

Wydawnictwo Play-It poinformowało, iż do tłoczni trafił właśnie jeden z pewnych kandydatów na grę roku 2002 – Mafia. W tej „prawdziwej” opowieści z życia przestępczego podziemia Ameryki lat 30-tych, wcielamy się w rolę gangstera i mamy okazję przemierzyć wszystkie szczeble mafijnej kariery. Mafia dostępna będzie w polskiej, kinowej wersji językowej, dzięki czemu zachowany został unikalny klimat rozgrywki. W pudełku oprócz 3 płyt CD z grą znajdą się wspaniałe eXtra prezenty: mapa miasta Lost Haven, plakat w klimacie gry, dodatkowa płyta CD z muzyką jazzową oraz praktyczne pudełko DVD, za co przyjdzie nam zapłacić 99,99 zł.

Grę rozpoczynamy jako zwykły taksówkarz, który wskutek niefortunnego zbiegu okoliczności zostaje wplątany w rozgrywki mafijne, aby ostatecznie stać się członkiem rodziny Salinieri. Jako podrzędny gangster z czasem zostajemy porwani przez wir fabuły, która jest jedną z największych zalet gry. Nie unikniemy jednak strzelanin ulicznych, napadów na bank, zabójstw na zlecenie, a przede wszystkim niezwykle realistycznych pościgów samochodowych. Po ulicach miasta Lost Haven będziemy mogli jeździć ponad 60 modelami samochodów i używać broni charakterystycznej dla tamtego okresu, jak: S&W model Magnum 27, Colt 1911, czy słynny Tommy Gun.