Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2011, 16:55

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Pokaz Mass Effect 3 na konwencie Falkon

Na konwencie Falkon, który odbędzie się w od 11 do 13 listopada w Lublinie, organizowany zostanie pokaz gry Mass Effect 3. Gracze będą mieli okazje własnoręcznie pokierować Komandorem Shepardem.

Firma Electronic Arts Polska oraz organizatorzy konwentu Falkon, który odbędzie się w Lublinie w dniach od 11 do 13 listopada, przygotowują atrakcję dla fanów oczekujących na premierę Mass Effect 3.

Na terenie imprezy przygotowana zostanie specjalna strefa Mass Effect 3, w której uczestnicy konwentu otrzymają możliwość wzięcia udziału w przedpremierowej prezentacji tego tytułu oraz zagrania w kolejny rozdział historii Komandora Sheparda. Na fanów czekać będą także liczne konkursy z nagrodami. Do Lublina przyjedzie pracujący dla studia BioWare Patryk Olejniczak, znany z fenomenalnych grafik inspirowanych uniwersum Mass Effect.

Pokaz Mass Effect 3 na konwencie Falkon - ilustracja #1
Fragment grafiki Patryka Olejniczaka

Ceny wejściówek na konwent oraz obszerną listę pozostałych atrakcji znaleźć można na oficjalnej stronie Falkonu. Poza wspomnianym już Patrykiem Olejniczakiem prelekcje i spotkania przygotują między innymi Peter Watts (autor nowelizacji gry Crysis 2 i świetnie przyjętej przez czytelników powieści Ślepowidzenie), Andrzej Pilipiuk czy Jacek Komuda.

Tymczasem wyczekiwana przez wielu premiera Mass Effect 3 odbędzie się w marcu 2012. Nowa odsłona cyklu zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach – PC, PS3 oraz Xbox 360, w polskiej wersji językowej.