Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 listopada 2011, 08:15

autor: Adrian Werner

Zapytaj na GOL-u: Co lepsze - Battlefield 3 czy Call of Duty: Modern Warfare 3?

Nasi czytelnicy mają wiele pytań. Cykl „Zapytaj na GOL-u" pomaga im znaleźć na nie odpowiedzi. W tym tygodniu użytkownik o ksywce Fett prosi byście doradzili mu co wybrać - Battlefielda 3 czy Call of Duty: Modern Warfare 3?

Zapytaj na GOL-u: Co lepsze - Battlefield 3 czy Call of Duty: Modern Warfare 3? - ilustracja #1

Na nasze redakcyjne skrzynki regularnie przychodzą różnego rodzaju pytania. Uznaliśmy więc, że nie możemy ich zostawić bez odpowiedzi. W tym celu narodził się cykl „Zapytaj na GOL-u". Jego zasady są proste. Ślijcie swoje pytania na poniższy adres:

newsroom [małpa] gry-online [kropka] pl

Mogą dotyczyć one czegokolwiek związanego z grami i ogólnie pojętą technologią. Spośród waszych pytań raz w tygodniu wybieramy jedno i w formie newsa wrzucamy na stronę naszego serwisu. Następnie prosimy czytelników, by za pomocą komentarzy pod wiadomością pomogli nam znaleźć właściwą odpowiedź. Autor najbardziej trafnej porady zostaje nagrodzony miesięcznym abonamentem GOLMAX, a jego opinia pojawia się w kolejnym wydaniu cyklu wraz z nowym pytaniem.

W tym tygodniu o waszą pomoc prosi użytkownik o ksywce Fett:

Stanąłem przed srogim dylematem. Oto dwie fajne gry mają premierę w tym samym czasie. Chodzi tu o Modern Warfare 3 i Battlefield 3. W Battlefielda nie grałem nigdy. Serię Call of Duty znam bardzo dobrze. Nie sądzę, żeby któraś z gier była mnie w stanie czymś zaskoczyć. Chodzi jednak o multiplayer. Moje granie w multi ogranicza się do wejścia na serwery raz na jakiś czas na godzinkę, czasem krócej. Poziom jaki reprezentuje swoimi umiejętnościami, zbliżony jest do encyklopedycznej lamy. Rzadko kiedy ilość zabójstw przewyższa ilość zgonów. Którą grę zatem polecacie? Battlefield 3 czy Modern Warfare 3?

Pytanie jest bardzo aktualne. Starcie Battlefielda 3 z Call of Duty: Modern Warfare 3 to w końcu najbardziej widowiskowy pojedynek roku. Która z tych gier jest według was lepsza? Zwłaszcza w trybie multiplayer. Wyraźcie swoją opinię w komentarzach.