Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2012, 15:50

autor: Aver

PlanetSide 2 ukaże się przed końcem roku. Zakup pakietu Alpha Squad zapewni dostęp do bety

Na oficjalnej stronie gry PlanetSide 2 pojawiła się oferta zakupu pakietu Alpha Squad. Umożliwia on wzięciu udziału w betatestach strzelanki MMO, a po jej premierze gwarantuje serię bonusów. Przy okazji wspomniano po raz pierwszy o dacie ukazania się tytułu – „31 grudnia 2012 roku lub wcześniej”.

Na oficjalnej stronie strzelanki MMO PlanetSide 2 pojawiła się oferta zakupu pakietu Alpha Squad. Co najważniejsze, po raz pierwszy wspomniano o dacie premiery tytułu. Twórcy z firmy Sony Online Entertainment planują wydać grę „31 grudnia 2012 roku lub wcześniej”.

PlanetSide 2 ukaże się przed końcem roku. Zakup pakietu Alpha Squad zapewni dostęp do bety - ilustracja #1
Ten pan chyba raczej nie potrzebuje bonusów z pakietu Alpha Squad

Pakiet Alpha Squad kosztuje 39,99 dolarów (około 130 zł). Jego zakup gwarantuje natychmiastowy dostęp do zamkniętych betatestów gry, które rozpoczęły się na początku sierpnia, a także 4 tys. punktów Station Cash. Umożliwiają one dokonywanie mikropłatności o łącznej wartości 40 dolarów w wszystkich grach studia Sony Online Entertainment, które dają taką możliwość. Ponadto, po ukazaniu się PlanetSide 2, nabywcy zestawu zyskają trzy specjalne rodzaje maskowania (po jednym dla każdej ze stron konfliktu), otrzymają specjalną odznakę, tytuł „założyciela”, a także półroczne 10-procentowe zwiększenie ilości zdobywanego doświadczenia i zasobów oraz dwanaście dodatkowych rodzajów broni.

PlanetSide 2 ukaże się przed końcem roku. Zakup pakietu Alpha Squad zapewni dostęp do bety - ilustracja #2
Jeden z zestawów „maskujących” dla nabywców pakietu Alpha Squad

PlanetSide 2 to zapowiedziana w lipcu zeszłego roku kontynuacja popularnej strzelaniny MMO z 2003 roku. Firma Sony Online Entertainment postanowiła wydać tytuł w formacie free-to-play. Gra ukaże się wyłącznie na PC i wcielimy się w niej w przedstawiciela jednego z trzech imperiów, walczących o kontrolę nad rozległym, futurystycznym światem. Autorzy obiecują rozbudowany system klas i misji, a także szeroki wachlarz możliwych do wykorzystania broni, przedmiotów i pojazdów. Obecnie produkcja znajduje się w fazie zamkniętych betatestów. Niedawno twórcy pochwalili się kilkoma związanymi z nimi statystykami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.