Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2011, 10:55

autor: Sarge

Piotr Fronczewski i Henryk Talar w Warszawie na spotkaniu z fanami gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie zorganizowane dla fanów gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Na miejscu pojawią się aktorzy dubbingowi Piotr Fronczewski oraz Henryk Talar, a gracze będą mogli otrzymać oficjalne koszulki i plakaty.

Firma Cenega poinformowała, że dzisiaj po południu w sklepie Empik w Warszawie odbędzie się spotkanie z aktorami podkładającymi głos w polskiej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Na miejscu pojawi się Piotr Fronczewski oraz Henryk Talar.

Piotr Fronczewski i Henryk Talar w Warszawie na spotkaniu z fanami gry The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #1
Piotr Fronczewski

Spotkanie odbędzie się dokładnie o godzinie 18:00 w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie. Organizatorzy będą opowiadać o procesie dubbingu i pracach nad lokalizacją najnowszej produkcji studia Bethesda Softworks.

Zainteresowani gracze mogą przynieść ze sobą własny egzemplarz gry The Elder Scrolls V: Skyrim, aby zdobyć na nim autograf od Piotra Fronczewskiego i Henryka Talara. Pierwsze kilkadziesiąt takich osób otrzyma dodatkowo oficjalną koszulkę z logo The Elder Scrolls V: Skyrim. Pozostali dostaną tematyczne plakaty, które aktorzy również będą podpisywać.

Piotr Fronczewski i Henryk Talar w Warszawie na spotkaniu z fanami gry The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #2
Henryk Talar

Gra The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutowała na rynku 11 listopada bieżącego roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Tytuł został wydany w naszym kraju przez firmę Cenega po angielsku na konsolach i w pełnej polskiej wersji językowej na PC.

Piotr Fronczewski i Henryk Talar w Warszawie na spotkaniu z fanami gry The Elder Scrolls V: Skyrim - ilustracja #3

Jedna z koszulek z logo gry