Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2012, 20:42

autor: Olek

Pierwszy zwiastun gry Test Drive: Ferrari

W piątek mogliście zobaczyć pierwsze obrazki z nowej gry twórców Need for Speed: Shift. Dzisiaj deweloperzy z Slightly Mad Studios upublicznili pierwszy oficjalny zwiastun Test Drive: Ferrari. Fani szybkiej jazdy powinni być zadowoleni, podobnie jak miłośnic samochodów z logiem wierzgającego ogiera na masce.

Aktualizacja: Wszystkie materiały graficzne do gry zostały usunięte na prośbę firmy BigBen Interactive.

Ekipa Slightly Mad Studios udostępniła pierwszy oficjalny zwiastun swojej najnowszej produkcji. Trwający nieco ponad dwie i pół minuty trailer ujawnia, czego można spodziewać się po grze Test Drive: Ferrari. Miłośnicy samochodów produkowanych w Maranello powinni być zadowoleni, podobnie jak fani serii Need for Speed Shift. Szykuje się solidna dawka wyścigowych emocji.

W piątek ujawniliśmy, że deweloperem jubileuszowej, dwudziestej odsłony serii Test Drive będzie studio Slightly Mad, które w dorobku ma m.in. gry Need for Speed Shift i Shift 2: Unleashed. W galerii umieściliśmy również porcję obrazków z Test Drive: Ferrari, wzbudzając zainteresowanie nie tylko wśród naszych czytelników, ale także w zagranicznych serwisach branżowych.

Dzisiaj twórcy odkryli kolejną kartę. Pierwszy oficjalny trailer Test Drive: Ferrari pozwala wyrobić sobie zdanie na temat tej powstającej gry. Przypomnijmy więc tylko, że gracze będą mieli okazję zasiąść za kierownicą 52 modeli samochodów produkowanych przez firmę Ferrari na przestrzeni 65 lat i wziąć udział w rywalizacji na 32 historycznych oraz współczesnych torach wyścigowych, w tym chociażby Spa-Francorchamps oraz Nürburging Nordschleife.

Test Drive: Ferrari zadebiutuje pod koniec marca w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Wtedy też przekonamy się czy gra, która na polskim rynku ukaże się staraniem firmy IQ Publishing, sprosta oczekiwaniom graczy.