Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2011, 17:55

autor: Soviet

Pierwszy teaser Sniper: Ghost Warrior 2

Firma CITY Interactive zaprezentowała pierwszy zwiastun Sniper: Ghost Warrior 2. Przy produkcji nie użyto zbyt wielu efektów specjalnych, które zastąpiła prawdziwa dżungla.

Firma CITY Interactive, wydawca i zarazem producent Sniper: Ghost Warrior 2, opublikował pierwszy zwiastun tej produkcji. W tym roku mogliśmy już oglądać fragmentu rozgrywki, pochodzące z targów E3 i gamescom. Tym razem mamy do czynienia z klimatycznym teaserem.

W zwiastunie próżno szukać jakichkolwiek elementów pochodzących z gry. Efekty specjalne także ograniczone są do minimum, a przy produkcji zaangażowano „żywych” aktorów. Całość dzieje się w dżungli i prezentuje pojedynek dwóch snajperów - lokacja i tematyka oczywiście nawiązuje do produkcji CITY Interactive.

Sniper: Ghost Warrior 2 jest kolejną odsłoną serii, która zadebiutowała na rynku w połowie 2010 roku. Wcielamy się w snajpera infiltrującego tereny wroga. Ponieważ naszym głównym środkiem perswazji jest śmiercionośna snajperka, unikamy bezpośredniej wymiany ognia z wrogiem czając się w zaroślach i wypatrując odpowiedniego miejsca na oddanie celnego strzału. Za imponującą grafikę odpowiedzialny jest silnik CryEngine 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.