Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2011, 17:55

autor: Soviet

Pierwszy teaser Sniper: Ghost Warrior 2

Firma CITY Interactive zaprezentowała pierwszy zwiastun Sniper: Ghost Warrior 2. Przy produkcji nie użyto zbyt wielu efektów specjalnych, które zastąpiła prawdziwa dżungla.

Firma CITY Interactive, wydawca i zarazem producent Sniper: Ghost Warrior 2, opublikował pierwszy zwiastun tej produkcji. W tym roku mogliśmy już oglądać fragmentu rozgrywki, pochodzące z targów E3 i gamescom. Tym razem mamy do czynienia z klimatycznym teaserem.

W zwiastunie próżno szukać jakichkolwiek elementów pochodzących z gry. Efekty specjalne także ograniczone są do minimum, a przy produkcji zaangażowano „żywych” aktorów. Całość dzieje się w dżungli i prezentuje pojedynek dwóch snajperów - lokacja i tematyka oczywiście nawiązuje do produkcji CITY Interactive.

Sniper: Ghost Warrior 2 jest kolejną odsłoną serii, która zadebiutowała na rynku w połowie 2010 roku. Wcielamy się w snajpera infiltrującego tereny wroga. Ponieważ naszym głównym środkiem perswazji jest śmiercionośna snajperka, unikamy bezpośredniej wymiany ognia z wrogiem czając się w zaroślach i wypatrując odpowiedniego miejsca na oddanie celnego strzału. Za imponującą grafikę odpowiedzialny jest silnik CryEngine 3.