Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2011, 14:45

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Pierwszy film z Enemy Front - polskiej strzelanki w klimatach II wojny światowej

W sieci pojawił się pierwszy materiał ukazujący grę Enemy Front w akcji. 50-sekundowy film prezentuje fragment scenki przerywnikowej oraz samą rozgrywkę.

Oficjalna zapowiedź gry Enemy Front miała miejsce dosłownie kilka dni temu. Firma City Interactive udostępniła wtedy pierwsze informacje oraz screeny. Okazało się, że niedługo po tym do sieci wyciekł fragment rozgrywki, który możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Jakość 50-sekundowego materiału pozostawia wiele do życzenia. Zaprezentowano na nim kawałek scenki przerywnikowej i fragment rozgrywki, która aktualnie nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród wydawanych obecnie FPS-ów. Warto jednak zwrócić uwagę na bardzo wyraźne kolory. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało – wyjście poza szaroburą paletę barw jest dosyć niestandardowym zabiegiem wśród twórców strzelanin przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby. Miejmy nadzieję, że ostre barwy to nie jedyny as w rękawie polskich deweloperów.

Przypominamy, że akcja Enemy Front będzie się dziać w czasie II wojny światowej, a gracze rzuceni za linię wroga odwiedzą m.in. Francję, Niemcy i Polskę. Tytuł autorstwa studia City Interactive zadebiutuje w przyszłym roku na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3.