Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 listopada 2011, 14:37

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik do głównego wątku fabularnego gry The Elder Scrolls V: Skyrim

"Poradnik opisujący główny wątek fabularny do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zawiera szczegółowy opis przejścia wraz z możliwymi wariantami pozwalającymi na przechodzenie wybranych misji na kilka różnych sposobów. Nie zabrakło w nim również szeregu porad."

„Niniejszy poradnik zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich głównych zadań (questów) zawartych w grze The Elder Scrolls V: Skyrim. W omówieniach questów znalazły się przede wszystkim informacje dotyczące sposobów zaliczania głównych i opcjonalnych zadań, a także możliwe warianty zachowania, pozwalające na przechodzenie wybranych misji na kilka różnych sposobów. Opis przejścia oferuje ponadto kompletne instrukcje rozwiązywania napotykanych w trakcie gry zagadek, jak również podpowiedzi odnośnie staczania walk w oparciu o diametralnie różne style gry. Całość uzupełniają wysokiej jakości zdjęcia, ukazujące najważniejsze momenty rozgrywki.” – „Stranger”

Poradnik do głównego wątku fabularnego gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik do głównego wątku fabularnego za SMS