Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2011, 15:29

autor: Hed

The Elder Scrolls V: Skyrim bez tekstur – Team Fortress 2 się kłania

Jak będzie wyglądała gra The Elder Scrolls V: Skyrim bez żadnych tekstur? Tak nietypową konfigurację pokazał jeden z fanów produkcji studia Bethesda Softworks.

W sieci pojawił się humorystyczny filmik prezentujący grę The Elder Scrolls V: Skyrim bez żadnych tekstur. W takiej wersji produkcja kojarzy się Team Fortress 2 i innymi komiksowymi tytułami. To tylko jeden z zabawniejszych przykładów na to, jak można zmienić wygląd, działanie i treść najnowszego dzieła studia Bethesda Softworks.

Skyrim to świetna produkcja z wielu względów - także z powodu otwartości na modyfikacje. Jeden z fanów gry pokazał ją w wersji bez tekstur. Jak widać, gra wygląda bardzo sympatycznie. Skojarzenie z komiksową strzelanką firmy Valve jest oczywiste. Tym bardziej, że pracownicy Bethesdy lubią pograć od czasu do czasu w Team Fortress 2.

Fani Skyrim, którzy wolą szczegółową grafikę mogą pogrzebać w sieci w poszukiwaniu modów o przeciwnym działaniu. Lepszy wygląd postaci, poprawione tekstury otoczenia, oczy w wysokiej rozdzielczości – to tylko niektóre przykłady, jakie można znaleźć. Jeśli trafiliście na dobre modyfikacje, dajcie znać w komentarzach lub na forum.

  1. Trzy opinie o grze Skyrim