Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2012, 12:05

autor: Sarge

Pierwsze szczegóły na temat aktualizacji 1.0.5 do gry Diablo III

Na stronie internetowej Battle.net pojawiły się pierwsze informacje na temat aktualizacji 1.0.5 do gry Diablo III. Dokładna data wydania patcha nie jest jeszcze znana, a więcej informacji na jego temat otrzymamy w najbliższym czasie.

Firma Blizzard ujawniła pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej aktualizacji 1.0.5 do gry Diablo III. Więcej informacji o łatce otrzymamy w najbliższych dniach, ale już teraz można przyjrzeć się niektórym z szykowanych usprawnień.

Fani mogą liczyć m.in. na zmiany w umiejętnościach obronnych oraz obniżenie otrzymywanych obrażeń. Dzięki temu postać gracza będzie charakteryzowała się lepszą żywotnością, a umiejętności obronne staną się mniej „obowiązkowe”. Oznacza to większą liczbę efektywnych kombinacji zdolności, jakie przydzielimy swojemu bohaterowi.

Pierwsze szczegóły na temat aktualizacji 1.0.5 do gry Diablo III - ilustracja #1
Aktualizacja 1.0.5 wprowadzi m.in. nowy system siły potworów

Wprowadzone zostanie również nowe wydarzenie w postaci tzw. Infernalnej Machiny. Gracze na 60. poziomie doświadczenia będą mogli ją złożyć, co pozwoli na walkę z ulepszonymi, „uber” wersjami bossów żyjących w Sanktuarium. Dodany zostanie także nowy system dający większą kontrolę nad siłą potworów (działający podobnie jak komenda /players 8 w Diablo II). Prawdopodobnie oznacza to opcję dowolnej modyfikacji tego współczynnika, choć szczegóły poznamy dopiero „w najbliższych dniach”, kiedy ujawnione zostaną również inne zmiany.

Diablo III to kolejna część najbardziej popularnej serii hack’n’slash, która na całym świecie ukazała się 15 maja bieżącego roku, bijąc wszelkie rekordy sprzedaży na PC. W półtora miesiąca od premiery sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy gry. Firma Blizzard wciąż pracuje nad swoim dziełem, czego dowodem jest dzisiejsza zapowiedź kolejnego patcha, którego dokładna data wydania nie jest jeszcze znana.