Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2011, 18:15

autor: Kono

Pierwsze screeny z A Game of Thrones - gry na podstawie sagi George'a R. R. Martina

Francuska firma Cyanide Studio udostępniła dzisiaj dwa screeny z tworzonej na podstawie prozy George’a R. R. Martina gry A Game of Thrones: Genesis.

Francuska firma Cyanide Studio udostępniła dzisiaj dwa screeny z tworzonej na podstawie prozy George’a R. R. Martina gry A Game of Thrones: Genesis.

Pierwsze screeny z A Game of Thrones - gry na podstawie sagi George'a R. R. Martina - ilustracja #1

Wygląda na to, że zespół, który pracował m.in. nad takim tytułami jak Loki i Blood Bowl postanowił nareszcie podzielić się z nami owocami swojej współpracy z bestsellerowym autorem fantasy. A Game of Thrones: Genesis będzie grą strategiczną opartą na pierwszej książce należącej do cyklu Pieśń Lodu i Ognia. W kampanii dla pojedynczego gracza dzięki bezpośredniej współpracy z Martinem, będziemy mogli uczestniczyć w walkach i intrygach knutych między rodami, w wyniku których utworzono królestwo Westeros.

W związku ze strategicznym charakterem rozgrywki tylko od nas będzie zależało jak pokonamy swoich przeciwników. Do wyboru będziemy mieli zarówno rozwiązania czysto militarne, wojnę ekonomiczną oraz załatwianie spraw za kulisami dzięki sprytnemu prowadzeniu dyplomacji.

Pierwsze screeny z A Game of Thrones - gry na podstawie sagi George'a R. R. Martina - ilustracja #2

Gra pojawi się tylko na komputerach PC jeszcze latem tego roku. Osobom zainteresowanym tytułem możemy też polecić oficjalna stronę tytułu, na której można się zapisać do newslettera i dostawać na bieżąco najnowsze informacje.