Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2010, 09:36

autor: Jiker

Pierwsze obrazki z Marvel vs Capcom 3

Wiemy już jak będzie się prezentować trzecia, w pełni trójwymiarowa edycja najprawdopodobniej najlepszego crossovera w historii – Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds. Źródłem obrazków okazało się najnowsze wydanie magazynu Game Informer.

Wiemy już jak będzie się prezentować trzecia, w pełni trójwymiarowa edycja najprawdopodobniej najlepszego crossovera w historii – Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds. Źródłem obrazków okazało się najnowsze wydanie magazynu Game Informer.

Pierwsze obrazki z Marvel vs Capcom 3 - ilustracja #1

Zgodnie z oczekiwaniami i zapowiedziami twórców, oprawa graficzna MvC3 została utrzymana w stylu znanym ze Street Fighter IV (Super Street Fighter IV). Został on jednak poddany kilku modyfikacjom – widać to chociażby na przykładzie projektów samych postaci, które prezentują się tak, jakby zostały dopiero co zdjęte z kart amerykańskich komiksów (nieskazitelne i błyszczące niczym w świetle reflektorów). Nieco surowo, aczkolwiek bardzo ciekawie przedstawiają się także industrialne tła. Skany co prawda nie grzeszą jakością, lecz stanowią wystarczający dowód na potwierdzenie tych słów.

Redakcja Game Informera pokusiła się również o zamieszczenie w artykule opisów kilkorga postaci, w które będziemy mogli wcielić się w MvC3. Do grupy oficjalnie potwierdzonych bohaterów (Wolverine, Ryu, Iron Man, Morrigan Aensland, Hulk, Chris Redfield, Kapitan Ameryka, Felicia), dołączył tym samym Dante w wydaniu z Devil May Cry 3 oraz Deadpool, znany szerzej fanom komiksów Marvela.

Pierwsze obrazki z Marvel vs Capcom 3 - ilustracja #2
Pierwsze obrazki z Marvel vs Capcom 3 - ilustracja #3

Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds trafi do sprzedaży wiosną 2011 roku w wersjach przeznaczonych na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcja będzie oferować mocno nakreślony wątek fabularny, dynamiczny i niezwykle efektowny system walki dopuszczający rywalizację trzyosobowych zespołów, oprawę w rozdzielczości 1080p (stworzoną na bazie silnika MT Framework, znanego m.in. z Resident Evil 5), a także niezwykle obszerną ścieżkę dźwiękową składającą się z ponad 100 utworów. W grze nie zabraknie także sieciowego trybu wieloosobowego.

Wszystko wskazuje więc na to, że firmie Capcom uda się dostarczyć na rynek kolejną, po Super Street Fighter IV, kompletną i niezwykle dopracowaną bijatykę, która zadowoli swą zawartością wszystkich miłośników gatunku. Dwie poprzednie odsłony MvC uznawane są przez fanów za jedne z najlepszych mordobić – MvC3 z pewnością podniesie poprzeczkę na jeszcze wyższy poziom.