Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 listopada 2017, 11:40

autor: godrikus

Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4

Firma Sony przygotowała coś dla osób, które chętnie zagrałyby w jakąś produkcję w trybie sieciowym, lecz nie skłaniają się ku zakupowi wymaganego abonamentu PlayStation Plus. Przez najbliższe pięć dni rozgrywka wieloosobowa przez Internet na PS4 będzie dostępna dla wszystkich.

Jeszcze w tym tygodniu wszyscy właściciele PlayStation 4 będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach sieciowych bez dodatkowych opłat. - Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4 - wiadomość - 2017-11-14
Jeszcze w tym tygodniu wszyscy właściciele PlayStation 4 będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach sieciowych bez dodatkowych opłat.

Granie przez Internet na PlayStation 4 zazwyczaj wymaga opłacenia abonamentu usługi PlayStation Plus. Tym razem firma Sony zdecydowała się udostępnić tę funkcję za darmo na pięć dni. Akcja obejmuje Europę oraz Australię i potrwa od godziny 11:00 czasu polskiego 15 listopada do 11:00 20 listopada. Nietrudno wyciągnąć wniosek, że takie posunięcie ze strony japońskiego giganta spowodowane jest popularnością znajdujących się już na półkach sklepowych gier Call of Duty: WWII, Destiny 2, FIFA 18 czy Gran Turismo Sport oraz nadchodzącą premierą Star Wars: Battlefront II (która odbędzie się 17 listopada). Udostępnienie darmowej możliwości rozgrywki w trybie wieloosobowym tych głośnych produkcji z pewnością sprawi, że baza graczy opłacających abonament ostatecznie się zwiększy – nikt, komu gra przypadnie do gustu, nie będzie chciał hamować swojego postępu w multiplayerze.

Wysokie zainteresowanie nadchodzącym Star Wars: Battlefront II z pewnością jest jednym z powodów szczodrości Sony. - Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4 - wiadomość - 2017-11-14
Wysokie zainteresowanie nadchodzącym Star Wars: Battlefront II z pewnością jest jednym z powodów szczodrości Sony.

Warto zaznaczyć, że według informacji Sony, akcja obejmuje tylko rozgrywkę wieloosobową – kolekcja „Gier co miesiąc” i inne funkcje wciąż będą dostępne tylko dla abonentów. Jak informowaliśmy niedawno, tym razem „plusowicze” mają okazję między innymi sprawdzić się w jednej z nowszych odsłon Wormsów oraz ruszyć w szaloną przejażdżkę w wirtualnej rzeczywistości w Until Dawn: Rush of Blood.

Przypominamy, że po sierpniowych podwyżkach cen osoby zainteresowane przedłużeniem możliwości rozgrywki wieloosobowej w ramach PlayStation Plus i pozostałymi korzyściami płynącymi z subskrypcji będą musiały przygotować się na wydatek 33 złotych co miesiąc, 100 złotych co trzy miesiące lub 240 zł co rok.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.