Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Advanced Micro Devices, Inc. Press Release 18 kwietnia 2013, 11:41

Pełna wersja najnowszej gry SimCity gratis w pakiecie z drugą generacją procesorów APU Serii A8 i A10 firmy AMD

Dzięki firmie AMD stanowisko burmistrza SimCity jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma AMD ogłosiła dziś uruchomienie programu, który podkreśla niezwykłe zaangażowanie firmy na rzecz entuzjastów szukających nowych horyzontów możliwości swojego sprzętu i ekscytujących wrażeń z gry w najnowsze, niezwykle grywalne tytuły. Wraz ze startem tej akcji do drugiej generacji procesorów APU Serii A8 i A10 dołączana jest bezpłatnie pełna wersja najnowszego hitu SimCity. Wybierając lokalizację, organizując i budując swoje imperium składające się z jednego lub większej liczby miast, samodzielnie lub w trybie wielu graczy, można cieszyć się zadziwiającymi szczegółami infrastruktury miejskiej ożywionymi za pomocą procesorów APU Serii A firmy AMD. Łączą one ponadto zalety wysokiej prędkość przetwarzania oraz wydajności zintegrowanej karty graficznej na poziomie zewnętrznych odpowiedników, co sprawia, że to doskonała platforma dla komputerowych entuzjastów i „casualowych” graczy.

W porównaniu do konkurencyjnej oferty druga generacja procesorów APU Serii A firmy AMD dla komputerów stacjonarnych zapewnia w zbliżonej cenie więcej rdzeni, większą prędkość, najlepsze w swojej klasie możliwości w zakresie multimedialnej rozrywki i wygodne możliwości modernizacji za sprawą wspólnego z kolejną generacją gniazda procesora. Dzięki sprzętowej obsłudze DirectX® 11 zintegrowanych kart graficznych AMD Radeon™ i technologii AMD Eyefinity dostarczającej jeszcze bardziej intensywnych wrażeń, procesory APU Serii A firmy AMD są idealnym rozwiązaniem dla konfiguracji działających pod kontrolą systemu Microsoft Windows® 8. Dzięki technologii AMD Turbo Core 3.0 automatycznie podnoszącej taktowanie zarówno procesora jak i zintegrowanej karty graficznej wydajność drugiej generacji procesorów APU Serii A firmy AMD jest jeszcze wyższa.

Modele objęte promocją: AMD A10-5800K, AMD A10-5700, AMD A8-5600K, AMD A8-5500.

Partnerzy programu w Polsce: Agito.pl, Arest, Bit, Komputronik, Morele.pl, Proline.pl, Sferis, Tryton, Yamo, X-kom.pl.