Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2009, 20:00

autor: Jiker

Pecetowe Aliens vs Predator ze wsparciem DirectX 11

Aliens vs Predator zadebiutuje na światowym rynku na początku przyszłego roku. W produkcji firm Rebellion i SEGA wcielimy się w żołnierza Marines, Obcego oraz Predatora i otrzymamy szansę przeżycia wielu emocjonujących starć. Właśnie dowiedzieliśmy się, że elementem wyróżniającym wersję pecetową będzie wsparcie dla bibliotek DirectX 11.

Aliens vs. Predator zadebiutuje na światowym rynku na początku przyszłego roku. W produkcji firm Rebellion i SEGA wcielimy się w żołnierza Marines, Obcego oraz Predatora i otrzymamy szansę przeżycia wielu emocjonujących starć, a wszystko to zarówno w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation, jak i na PC. Właśnie dowiedzieliśmy się, że elementem wyróżniającym tę ostatnią będzie wsparcie dla bibliotek DirectX 11.

Pecetowe Aliens vs Predator ze wsparciem DirectX 11 - ilustracja #1

Dzięki temu zabiegowi użytkownicy komputerów osobistych otrzymają szansę przeżycia tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się przygody w jeszcze przyjemniejszych okolicznościach. AvP w wersji na PC będzie bowiem korzystać z wielu dobrodziejstw oferowanych przez DirectX 11, wliczając w to obsługę Shader Model 5.0.

Przy okazji zachęcamy Was do zapoznania się z nowym zwiastunem Aliens vs. Predator, w którym przedstawione zostały zabójcze umiejętności Obcego.