Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2019, 10:44

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

PC Building Simulator w tym miesiącu wyjdzie z wczesnego dostępu

Deweloper Claudiu Kiss poinformował, że jego nietypowa produkcja PC Building Simulator z końcem stycznia wyjdzie z programu wczesnego dostępu. Program trafił na platformę Steam w marcu 2018 roku.

PC Building Simulator doczeka się wersji 1.0. - PC Building Simulator w tym miesiącu wyjdzie z wczesnego dostępu - wiadomość - 2019-01-11
PC Building Simulator doczeka się wersji 1.0.

PC Building Simulator – oryginalna produkcja niezależna, która pozwala graczom zbudować własnego, wirtualnego peceta 29 stycznia wyjdzie z programu wczesnego dostępu. Tytuł trafił na Steam w marcu 2018 roku i od tego czasu był konsekwentnie rozwijany – wzbogacono go o takie funkcje, jak overclocking, możliwość samodzielnego montowania kabli czy systemu chłodzenia cieczą.

Stopniowo powiększała się również baza dostępnych części – obecnie jest ich przeszło 200. Na liście podmiotów współpracujących z rumuńskim deweloperem Claudiu Kissem znaleźć można takie firmy, jak AMD, Antec, Arctic, Asus, Coole Master, Republic of Gamers, Corsair, Cryorig, ekwb, EVGA, fractal design, Gigabyte, G.Skill, In Win, NZXT, MSI, Patriot, Viper Gaming, Raijintek, Razer, SilverStone, TeamGroup, UL, XPG czy Zotac.

PC Gaming Simulator w akcji.
PC Gaming Simulator w akcji.

PC Gaming Simulator cieszy się także dużym zainteresowaniem i uznaniem graczy (o czym świadczy m.in. niemal 6000 recenzji – w głównej mierze pozytywnych).

  1. PC Building Simulator – strona oficjalna