Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2017, 11:33

autor: Góral

PC Building Simulator nauczy Cię składać komputery

Twórca ciekawego projektu PC Building Simulator opublikował darmową wersję pre-alfa swojego dzieła. Dzięki niej możecie nauczyć się składać komputery na komputerze.

Składanie kompa na komputerze? W sumie czemu nie? - PC Building Simulator nauczy Cię składać komputery - wiadomość - 2017-03-16
Składanie kompa na komputerze? W sumie czemu nie?

Na komputerach osobistych możemy zagrać w rozmaite symulatory – od bardziej realistycznych (np. Symulator Pociągu 2017), aż po całkowitą abstrakcję pokroju Symulatora kozy. Do pierwszego grona możemy już zaliczyć PC Building Simulator, który jak sama nazwa wskazuje, jest produkcją umożliwiającą składanie komputerów, grając na komputerze (incepcja!). Czujecie się zainteresowani? Jeśli tak, to zachęcamy do pobrania opublikowanej za darmo wersji pre-alfa (dzięki, RockPaperShotgun), która pozwala na własnej skórze sprawdzić co i jak.

PC Building Simulator w skrócie:
  • symulator składania komputerów;
  • wersja pre-alfa dostępna za darmo;
  • za projekt odpowiada rumuński deweloper Claudiu.

Składanie „blaszaków” to bardzo fajna sprawa, choć na początku liczba kabli, wtyków, gniazd i całej reszty może przerażać. W tym świetle PC Building Simulator nie wydaje się taki dziwny, jak można by sądzić na pierwszy rzut oka. Gra z pewnością nie nauczy nas wszystkiego, ale podstaw już raczej tak. Poza tym być może część z Was zostanie w ten sposób zachęcona do przełamania się i spróbowania swoich sił w rzeczywistości.

Deweloperem nowego symulatora jest niejaki Claudiu z Rumunii, któremu przyświeca jeden cel – poprzez zabawę nauczyć ludzi składania komputerów. No i to właściwie tyle. Jeżeli spodoba Wam się wersja pre-alfa PC Building Simulator, to możecie wesprzeć twórcę dowolną kwotą w tym miejscu.