Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2013, 09:59

autor: luckie

Path of Exile z 4 milionami zarejestrowanych użytkowników

Path of Exile może pochwalić się 4 milionami kont graczy. Codziennie hack-and-slash studia Grinding Gear Games dostarcza rozrywki 250 tysiącom osób. Ostatnio gra została zaktualizowana do wersji 1.0.2.

W wypadku Path of Exile można mówić o sporym sukcesie - Path of Exile z 4 milionami zarejestrowanych użytkowników - wiadomość - 2013-12-04
W wypadku Path of Exile można mówić o sporym sukcesie
Path of Exile w skrócie
  1. Producent: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji typu hack-and-slash
  3. Dostępność: PC
  4. Model płatności: free-to-play
  5. Obecna liczba graczy: 4 mln zarejestrowanych kont, 250 tys. grających dziennie

Studio Grinding Gear Games odpowiedzialne za Path of Exile pochwaliło się niemałą popularnością swojego nowego RPG-a akcji. Wydany 23 października 2013 roku hack-and-slash ma już ponad 4 miliony zarejestrowanych użytkowników. Twórcy szacują, że 1,5 miliona graczy wzięło udział w zabawie po zakończeniu otwartych beta-testów. Dziennie w Path of Exile gra około 250 tysięcy osób.

Choć rozgrywka w Path of Exile jest zupełnie darmowa, to chętni mogą podzielić się z twórcami swoimi pieniędzmi, w zamian za dostęp do kosmetycznych modyfikacji lub tzw. Supporter Packs, zaierających dodatkowe dobra (ścieżkę dźwiękową, koszulki itp.). Na oficjalnej stronie produkcji pojawiły się cztery nowe zestawy Supporter Packs, a ich ceny wachają się od 50 do 900 dolarów. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co takiego dostaną najhojniejsi gracze, zajrzyjcie pod ten adres, gdzie szczegółowo opisano zawartość poszczególnych paczek.

Ostatni patch do Path of Exile ukazał się 27 listopada. Aktualizacja z numerem 1.0.2, oprócz pewnych zmian w balansie tradycyjnej rozgrywki oraz PvP, wprowadziła do gry nowe unikalne przedmioty, receptury, osiągnięcia i mikrotransakcje. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Path of Exile z 4 milionami zarejestrowanych użytkowników - ilustracja #3Path of Exile zyskało uznanie wielu miłośników gatunku RPG akcji. Jest to mocny konkurent dla popularnego Diablo III, nie tylko ze względu na bezpłatny dostęp do gry, ale też wysoką jakość rozgrywki. Path of Exile oferuje rozbudowany system rozwoju postaci, ciekawie rozwiązaną ekonomię, wymagający poziom trudności oraz satysfakcjonujący tryb wieloosobowy. Więcej o zaletach i wadach produkcji możecie przeczytać w naszej recenzji.

  1. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
  1. Oficjalna strona Path of Exile