Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2007, 12:51

autor: Metatron

Painkiller: Overdose debiutuje na rynku

Jak poinformowała firma Dreamcatcher, gra Painkiller: Overdose, prequel stworzonej przez polski zespół People Can Fly strzelaniny FPP, która została bardzo dobrze przyjęta przez graczy, trafiła już na amerykańskie półki sklepowe, a za kilka dni, 30 października będzie dostępna za pośrednictwem systemu e-dystrybucji Steam.

Jak poinformowała firma Dreamcatcher, gra Painkiller: Overdose, prequel stworzonej przez polski zespół People Can Fly strzelaniny FPP, która została bardzo dobrze przyjęta przez graczy, trafiła już na amerykańskie półki sklepowe, a od 30 października będzie dostępna za pośrednictwem systemu e-dystrybucji Steam.

Painkiller: Overdose debiutuje na rynku - ilustracja #1

Przypominamy, że za nowego Painkillera nie odpowiadają już Polacy, lecz czeska ekipa Mindware Studios mająca na swoim koncie takie produkcje jak Cold War: Behind The Iron Curtain i Voodoo Nights. Zasady rozgrywki nie zmieniły się od czasów poprzedniej części – wciąż naszym zadaniem jest walka z hordami piekielnych przeciwników. Twórcy wprowadzili nowe rodzaje broni i warstwę fabularną, która – nie oszukujmy się – ma podrzędne znaczenie w tej nastawionej na masową eliminację wrogów produkcji.

Painkiller: Overdose debiutuje na rynku - ilustracja #2

Do tej pory nie wiemy jeszcze, kiedy gra trafi do Europy. Nie znamy także polskiego dystrybutora. Gdy jednak pojawią się jakieś informacje z tym związane, nie omieszkamy ich podać. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z niedawno opublikowanym demem i informacjami encyklopedycznymi na temat Painkiller: Overdose.