Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2019, 10:00

autor: Aquma

Ori and the Will of the Wisps i Gears Tactics na The Game Awards 2019

Microsoft zaczyna informować, które tytuły pokaże w czasie tegorocznej gali The Game Awards - 12 grudnia w Los Angeles. Pierwsze dwie potwierdzone gry to Ori and the Will of the Wisps oraz Gears Tactics, ale można się spodziewać, że lista będzie większa.

Nowe Ori i Gears Tactics na gali The Game Awards. - Ori and the Will of the Wisps i Gears Tactics na The Game Awards 2019 - wiadomość - 2019-11-18
Nowe Ori i Gears Tactics na gali The Game Awards.

Jak donosi portal Eurogamer, firma Microsoft potwierdziła, że co najmniej dwa z opracowywanych przez nią tytułów - Ori and the Will of the Wisps oraz Gears Tactics - zagoszczą na gali The Game Awards 2019. Koncern opublikował obrazki prezentujące logo wspomnianych produkcji wraz z nazwą i datą imprezy (odbędzie się 12 grudnia w Los Angeles). Lista z pewnością będzie dłuższa - w kolejnych dniach i tygodniach możemy się spodziewać kolejnych informacji.

Ori and the Will of the Wisps i Gears Tactics na The Game Awards 2019 - ilustracja #2
Źródło: Eurogamer.
Źródło: Eurogamer.

Koncern poinformował również, że podobnie jak w zeszłym roku, w czasie The Game Awards 2019 doczekamy się zapowiedzi nowych gier. Wygląda na to, że nadarzy się okazja, by przekonać się, czym zajmowały się niektóre studia nabyte przez Microsoft w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a także inne doświadczone zespoły (część informacji już mamy - przykładowo wiemy, że Obsidian Entertainment pracuje nad Grounded). Kto wie, może za rogiem czai się już zapowiedź nowego Fable, o którym plotki słyszymy od dłuższego czasu?

  1. Xbox Game Studios - strona oficjalna
  2. Gears Tactics - strona oficjalna
  3. Ori and the Will of the Wisps - strona oficjalna