Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 września 2010, 12:28

Okrrrutny konkurs - Książę Persji

Ostatni Okrrrutny konkurs (z szachownicą zawierającą kilkadziesiąt obrazków z gier) cieszył się sporym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy pójść za ciosem i przygotować kolejny konkurs, który wyciśnie z Was siódme poty.

Ostatni Okrrrutny konkurs (z szachownicą zawierającą kilkadziesiąt obrazków z gier) cieszył się sporym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy pójść za ciosem i przygotować kolejny konkurs, który wyciśnie z Was siódme poty. Pierwotnie miał się on zbiec z premierą najnowszej odsłony cyklu Prince of Persia, ale z przyczyn od nas niezależnych (chaos związany z przeprowadzką do nowej siedziby, targi, itd.) musieliśmy go odłożyć w czasie. Nie zapomnieliśmy jednak o nim i teraz nadrabiamy zaległości.

O co chodzi?

To co poniżej widzicie, to okładka przedostatniej odsłony cyklu Prince of Persia, która została przeze mnie mocno zmodyfikowana. Na oryginalny obrazek nałożyłem różne elementy graficzne pochodzące z okładek innych gier komputerowych. Wasze zadanie jest banalnie proste. Trzeba zlokalizować dołożone elementy i odgadnąć na ich podstawie tytuły produktów, z których pochodzą. To wszystko.

Okrrrutny konkurs - Książę Persji - ilustracja #1

Odpowiedzi w postaci listy tytułów gier należy przesłać e-mailem na adres [email protected] – zgłoszenia będę przyjmować do przyszłej środy (15 września), do godz. 9 rano. Poprawna lista zostanie zamieszczona w ten sam dzień na forum (w komentarzach pod tą wiadomością), a laureatów konkursu poznacie w piątek, 17 września.

Zasady

W konkursie obowiązują następujące zasady:

  • Odpowiedzi podajemy w dowolnej kolejności. Zwracamy uwagę na to, by podawać kompletne nazwy, z cyferkami, podtytułami, itp.
  • Za każdą prawidłową odpowiedź przyznawane będą 2 punkty. Niekompletne tytuły będą zaliczane według mojego uznania, ale w takim przypadku można liczyć co najwyżej na 1 punkt.
  • E-maile z odpowiedziami powinny zawierać temat Okrrrutny konkurs – Książę Persji.
  • E-maile należy podsyłać pod adres [email protected]
  • W e-mailu proszę podawać ksywę używaną w serwisie Gry-OnLine.
  • Przyjmowanie zgłoszeń kończy się 15 września o godz. 9 rano.
  • Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów. Jeśli kilka osób uzyska taki sam wynik, o ostatecznej kolejności zadecyduje losowanie.

Nagrody

To, co lubicie najbardziej, czyli nagrody. W zależności od zajętej pozycji, uczestnicy konkursu otrzymają następujące zestawy:

  • Miejsca I – V: gra komputerowa Prince of Persia w wersji na PC oraz koszulka z gry Prince of Persia: Zapomniane piaski (rozmiar L)

  • Miejsca VI – X: koszulka z gry Prince of Persia: Zapomniane piaski (rozmiar L)

Sponsorem nagród jest firma Ubisoft Polska .

Życzymy wszystkim miłej zabawy i powodzenia!