Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2019, 18:57

autor: Adrian Werner

Oglądaj z nami otwarcie BlizzCon 2019. Blizzard pokaże własne Auto Chess?

Dziś wieczorem rozpocznie się konwent BlizzCon. W trakcie ceremonii otwarcia ujawnione zostaną nowe projekty. Plotki mówią m.in. o Overwatch 2, Diablo 4, dodatku World of Warcraft: Shadowlands oraz grze wzorowanej na modzie Auto Chess.

Zapraszamy do wspólnego oglądania imprezy dzisiaj o 19:00. - Oglądaj z nami otwarcie BlizzCon 2019. Blizzard pokaże własne Auto Chess?  - wiadomość - 2019-11-01
Zapraszamy do wspólnego oglądania imprezy dzisiaj o 19:00.

Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego ruszy BlizzCon, czyli konwent przygotowany dla fanów gier studia Blizzard Entertainment. Ceremonię otwarcia, podczas której nie zabraknie zapowiedzi nowych projektów, będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem streamów na oficjalnych kanałach wydawcy w serwisach YouTube i Twitch.

  1. Oficjalna strona studia Blizzard Entertainment

Tegoroczna impreza zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. W ostatnich dniach sieć huczała od plotek. Według nich na BlizzConie zapowiedziana zostanie strzelanka Overwatch 2, dodatek World of Warcraft: Shadowlands oraz RPG Diablo 4, które ma stanowić powrót do korzeni serii.

Wiemy również, że Blizzard pokaże nowy dodatek do karcianki Hearthstone, a sporo uwagi bez wątpienia poświęcone zostanie także grze Warcraft III: Reforged. Ponadto pojawiły się pogłoski, że deweloper może zaprezentować własną strategię typu Auto Chess.

Ten BlizzCon będzie najważniejszym od lat. Zeszłoroczna edycja nie okazała się zbyt udana, a wielu graczy uznało, że zapowiedź mobilnego Diablo Immortal zamiast Diablo 4 była oznaką odchodzenia od PC jako głównej platformy dla studia, czemu deweloperzy gorąco zaprzeczają. Do tego wizerunek Blizzarda ostatnio mocno ucierpiał z powodu afer związanych z protestami w Hongkongu. Twórcy bez wątpienia liczą, że dzięki zapowiedziom kilku pecetowych projektów uda im się odzyskać sympatię fanów.