Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2022, 22:10

Oglądaj z nami konferencję THQ Nordic. W planach Jagged Alliance 3 [Aktualizacja]

Dziś odbędzie się kolejny samodzielny pokaz firmy THQ Nordic. Mamy na nim zobaczyć kilka nowych gier, a także otrzymać świeże informacje na temat już zapowiedzianych produkcji, w tym Jagged Alliance 3 oraz Outcast 2: A New Beginning.

Aktualizacja

THQ Nordic Digital Showcase 2022 dobiegło końca. Oto najważniejsze informacje, jakie ujawniono podczas pokazu:

Oryginalna wiadomość

Mimo że lato jest w pełni, branża gier nie śpi. Jedne firmy przygotowują się do targów gamescom 2022, a inne do samodzielnych pokazów. THQ Nordic postanowiło połączyć obie te strategie. Najpierw – zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku miesięcy – zorganizuje dziś wieczorem drugą edycję swojego Digital Showcase (o pierwszej pisaliśmy tutaj).

Pokaz rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego. Można go będzie obejrzeć za pośrednictwem serwisów YouTube, Twitch oraz Steam, klikając w któryś z podanych linków.

THQ Nordic zapewnia, że czeka nas „potężne uderzenie”. Czego zatem możemy się spodziewać? Przede wszystkim zapowiedzi kilku nowych gier – prywatnie liczę na Elexa 3 bądź kolejną odsłonę serii Darksiders. Firma ma jednak w swoim portfolio tyle marek, że trudno wytypować te właściwe. Dość powiedzieć, iż na ujawnienie czeka ponoć 28 tytułów.

Nie zabraknie również świeżych informacji na temat już zapowiedzianych gier. W tym przypadku na pierwszy ogień pójdą Jagged Alliance 3 oraz Outcast 2: A New Beginning. Z dużą dozą prawdopodobieństwa zobaczymy także nowe materiały z Destroy All Humans! 2: Reprobed (premierę na PC, PS5 i XSX/S zaplanowano na 30 sierpnia) i z next-genowej wersji Biomutanta.

Warto również wspomnieć, że – tak jak w zeszłym roku – THQ Nordic Digital Showcase zostanie poprzedzone krótkim pokazem firmy Handy Games. Wygląda jednak na to, iż – w odróżnieniu od pierwszej edycji – tegorocznego eventu nie poprowadzi popularny branżowy dziennikarz i prezenter Geoff Keighley. Zobaczymy go za to 23 sierpnia podczas streamu otwierającego targi gamescom 2022.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

E3 2021