Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2022, 21:44

THQ przypomina o Jagged Alliance 3; jest nowy gameplay trailer

Jedną z gier zaprezentowanych na THQ Nordic Digital Showcase było Jagged Alliance 3. Zobaczyliśmy interesujący gameplay trailer, lecz niestety nie poznaliśmy daty premiery.

Zgodnie z zapowiedzią podczas dzisiejszego THQ Nordic Digital Showcase zaprezentowano ujawnione w zeszłym roku Jagged Alliance 3. Zobaczyliśmy ponad dwuminutowy gameplay trailer i… to niestety wszystko. Żadnego terminu premiery, choćby przybliżonego – o konkretnej dacie nie wspominając. Zwiastun z fragmentami rozgrywki możecie obejrzeć poniżej.

Dla przypomnienia dodam, że Jagged Alliance 3 ma się ukazać wyłącznie na komputery osobiste. Posiadacze konsol będą więc musieli obejść się smakiem – chyba że studio Haemimont Games i firma THQ Nordic mają w planach nieujawnioną dotąd wersję na PS5, XSX/S bądź Switcha.

Brak terminu premiery jest o tyle zaskakujący, że we wrześniu 2021 roku THQ Nordic deklarowało, iż Jagged Alliance 3 zadebiutuje „wkrótce”. Podano nawet wymagania sprzętowe gry na PC. Można zatem było zakładać, że na dzisiejszym pokazie zostanie ujawniona data premiery. Z jakiegoś powodu tak się jednak nie stało, a fani serii muszą uzbroić się w cierpliwość.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

E3 2021