Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2021, 12:44

autor: Entelarmer

THQ Nordic nie skończyło z zapowiedziami: 28 gier czeka na ujawnienie

Prezentacja firmy THQ Nordic nie pokazała wszystkich gier szykowanych przez wydawcę. Spółka ma w zanadrzu 28 gier, które wciąż czekają na zapowiedź.

Prezentacja firmy THQ Nordic jest już za nami, ale to bynajmniej nie koniec atrakcji szykowanych przez wydawcę. Na koniec pokazu poinformował, że sześć zapowiedzianych wczoraj gier to tylko niewielka część projektów szykowanych przez jego studia. Potwierdzono to później we wpisie na Twitterze: THQ Nordic ma w produkcji 42 tytuły, z których 28 wciąż pozostaje tajemnicą.

  1. Podsumowanie prezentacji na 10. rocznicę firmy THQ Nordic

Wydawca nie pozostawił żadnych wskazówek co do któregokolwiek z tych niezapowiedzianych projektów, jeśli nie liczyć wzmianki o nieuwzględnieniu gier z katalogu firmy HandyGames (przejętej przez THQ Nordic w 2018 roku). Zdradzono jednak, że przynajmniej część z nich zostanie pokazana „wkrótce”.

W kontekście tak skromnych informacji nie sposób nawet spekulować na temat tych 28 gier. Wczorajsza prezentacja przyniosła ze sobą zapowiedź m.in. drugiego Outcasta, remake’u Destroy All Humans 2, Jagged Aliance III oraz nowej gry ze SpongeBobem Kanciastoportym. Poza tym zobaczyliśmy nowe materiały z Elexa II i Expeditions: Rome.

Transmisje TVGRY

Wraz z TVGRY zaplanowaliśmy także serię transmisji, podczas których ogrywamy wybrane tytuły z portfolio THQ Nordic oraz wspólnie obejrzeliśmy konferencję z okazji 10-lecia THQ.

Dwa streamy mamy już za sobą, ale ostatni wciąż jest przed nami:

  • 18.09, godz. 17:00 – Rozwalamy auta we Wreckfest

Transmisje można obejrzeć na kanale TVGRYplus. Zachęcamy także do wzięcia udziału w towarzyszącym wydarzeniu konkursie.

  1. Konkurs z okazji 10-lecia THQ Nordic
  1. Oficjalna strona firmy THQ Nordic