Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 10:12

autor: DogGhost

Odblokuj zwiastun gry Need for Speed: The Run twórcy trylogii Transformers

Michael Bay, reżyser takich filmów jak Transformers czy Pearl Harbor, przygotował specjalny zwiastun gry Need for Speed: The Run, który zostanie wkrótce pokazany w serwisie Facebook.

Z okazji zbliżającej się premiery kolejnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii wyścigowych – Need for Speed: The Run – firma Electronic Arts przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich miłośników kina akcji. Na stronie społecznościowej produkcji studia Black Box pojawił się teaser specjalnego zwiastuna przygotowanego przez znanego amerykańskiego reżysera, Michaela Baya.

Pełna wersja trailera zostanie odblokowana, gdy uzbiera się odpowiednia liczba osób, które polubiły tę grę na Facebooku lub podzieliły się tą informacją ze znajomymi. Biorąc pod uwagę, że Michael Bay uchodzi za jednego z najlepszych speców od efektownych filmów akcji w Hollywood, przygotowany przez niego trailer z pewnością będzie prezentował bardzo wysoki poziom. Przypomnijmy, że reżyser ma na koncie takie superprodukcje jak trylogia Transformers, melodramat wojenny Pearl Harbor czy film katastroficzny Armageddon.

Odblokuj zwiastun gry Need for Speed: The Run twórcy trylogii Transformers - ilustracja #1

Według zapewnień wydawcy, Michael Bay poświęcił dużo czasu najnowszej odsłonie gry Need for Speed, aby jak najlepiej przygotować się do tego zadania. „Jest znany z dostarczania radosnej akcji z najwyższej półki – dokładnie tego, czego oczekują gracze od serii Need for Speed. Od pierwszego spotkania z Michaelem wiedzieliśmy, że jest idealną osobą do ożywienia naszej gry dla wszystkich, którzy poszukują nieprzerwanej dawki adrenaliny”, zachęcał do odwiedzenia serwisu Facebook Jason DeLong – dyrektor wykonawczy odpowiedzialny za ten tytuł.

Odblokuj zwiastun gry Need for Speed: The Run twórcy trylogii Transformers - ilustracja #2

Gra Need for Speed: The Run ukaże się w naszym kraju 18 listopada w kinowej polskiej wersji językowej na pecety i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, a także jedynie w angielskiej na platformy Nintendo Wii oraz 3DS. Wśród aktorów występujących w najnowszej odsłonie serii wyścigowej zobaczymy między innymi znaną z serialu Mad Men Christinę Hendricks, a także Seana Farisa. Co ciekawe, ten ostatni zagrał także niewielką rolę we wspomnianym filmie Michaela Baya, Pearl Harbor. Nie zabraknie również pięknych modelek z magazynu Sports Illustrated: Iriny Shayk oraz Chrissy Teigen.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.