Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 18:39

autor: Góral

Nowym projektem studia Guerrilla Games będzie The Order 1886? Sony zarejestrowało już nazwę

Firma Sony Computer Entertainment America zarejestrowała nazwę The Order: 1886 w amerykańskim Urzędzie Patentowym. Obecnie nie dysponujemy większą ilością informacji, jednak mówi się, że będzie to nowy projekt studia Guerrilla Games.

Firma Sony Computer Entertainment America zarejestrowała w amerykańskim Urzędzie Patentowym nazwę The Order: 1886. W zeszłym miesiącu to samo zrobiono w Holandii. Momentalnie pojawiły się plotki, że jest to nowy projekt twórców serii Killzone - Guerrilla Games.

The Order: 1886 – nowa gra studia Guerrilla Games? - Nowym projektem studia Guerrilla Games będzie The Order 1886? Sony zarejestrowało już nazwę - wiadomość - 2013-04-24
The Order: 1886 – nowa gra studia Guerrilla Games?

Kilka dni temu Michał Drobot z Guerrilla Games na festiwalu Digital Dragons wyjawił, że studio pracuje nad drugim projektem dedykowanym konsoli PlayStation 4. Oczywiście nic więcej nie powiedziano, ale rejestrowanie nazwy przez Sony w Ameryce, niedługo po tym, jak zrobiono to w Holandii (mieści się tam siedziba GG) jest podejrzane. Niemniej obecnie nic więcej na ten temat nie wiemy.

Aktualnie studio Guerrilla Games pracuje nad grą Killzone: Shadow Fall dla konsoli PlayStation 4. Oprócz tego deweloper zajmuje się także Killzonem Najemnik dla handhelda PlayStation Vita, jednak za ten tytuł odpowiada oddział firmy z Cambridge.

Sony zarejestrowało nazwę The Order: 1886. - Nowym projektem studia Guerrilla Games będzie The Order 1886? Sony zarejestrowało już nazwę - wiadomość - 2013-04-24
Sony zarejestrowało nazwę The Order: 1886.

Guerrilla Games to deweloper gier wideo z Holandii. Studio zostało założone w 2004 roku, by w grudniu 2005 roku zostać przejętym przez koncern Sony. Firma znana jest głównie z serii strzelanek Killzone, której pierwsza część ukazała się na konsoli PlayStation 2 w listpadzie 2004 roku.