Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 17:58

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts pojawiło się w ofercie sieci sklepów Tesco

Angielski sklep internetowy sieci Tesco wprowadził na chwilę do sprzedaży grę Call of Duty: Ghosts. O produkcji tej pisaliśmy w zeszłym miesiącu, jednak najnowsze doniesienia mówią o wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360, a wcześniej plotkowano tylko o nowej generacji konsol i komputerach PC.

W angielskim sklepie internetowym Tesco na chwilę pojawiła się oferta z grą Call of Duty: Ghosts. Tytuł został już zdjęty ze strony sprzedawcy, jednak w sieci nic nie ginie i mamy dla Was nowe informacje dotyczące kolejnej strzelanki studia Infinity Ward.

Call of Duty: Ghosts w ofercie sklepu Tesco. - Call of Duty: Ghosts pojawiło się w ofercie sieci sklepów Tesco - wiadomość - 2013-04-24
Call of Duty: Ghosts w ofercie sklepu Tesco.

Nie sprawdziły się plotki z zeszłego miesiąca mówiące, że nowy CoD ukaże się wyłącznie na komputerach PC i konsolach nowej generacji. Tesco zamieściło w swojej ofercie grę w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360. Datę premiery wyznaczono na 30 grudnia bieżącego roku. Potwierdziła się jednak nazwa kolejnej części - Call of Duty: Ghosts.

Call of Duty: Ghosts pojawiło się w ofercie sieci sklepów Tesco - ilustracja #2
Okładka Call of Duty: Ghosts w wersji na konsolę PlayStation 3.
Okładka Call of Duty: Ghosts w wersji na konsolę PlayStation 3.

Rzecz jasna nie należy traktować tych doniesień jako oficjalnej zapowiedzi gry. Ta ponoć ma się odbyć na początku maja, ale firma Activision nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie. W chwili obecnej pozostaje nam czekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji, jednak wydaje się, że sprawa jest przesądzona.

Seria Call of Duty to obecnie najpopularniejsza marka wśród gier wideo. Kolejne odsłony strzelanki sprzedają się w astronomicznych ilościach przekraczających kilkanaście milionów egzemplarzy i zarabiają dla wydawcy krocie. Ostatnia część, Black Ops II, w ciągu pierwszych 15 dni na rynku przyniosła firmie Activision miliard dolarów dochodu.