Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 19:52

autor: Góral

To już oficjalne - nowy Xbox zostanie ujawniony 21 maja

Firma Microsoft poinformowała, że 21 maja w Redmond ujawni nowego Xboksa. Game Informer otrzymał już zaproszenie na pokaz, który będzie przedsmakiem przed tegorocznym E3, gdzie poznamy jeszcze więcej informacji na temat kolejnej konsoli gigantycznej korporacji.

Serwis Game Informer otrzymał zaproszenie na pokaz nowej konsoli firmy Microsoft. Event odbędzie się 21 maja w Redmond w stanie Waszyngton. Dodatkowo Larry Hryb, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością Xboksa, ujawnił na swoim blogu kilka informacji.

Zaproszenie na pokaz nowego Xboksa. - To już oficjalne - nowy Xbox zostanie ujawniony 21 maja - wiadomość - 2013-04-24
Zaproszenie na pokaz nowego Xboksa.

Na imprezie firma Microsoft da przedsmak swojej wizji związanej z marką Xbox, telewizją i rozrywką. Wydarzenie będzie można śledzić na stronie Xbox.com, w usłudze Xbox Live, a także w telewizji Spike, jednak ostatnia opcja zarezerwowana jest tylko dla mieszkańców USA i Kanady. Event rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego. Warto dodać, że 19.00 dni później, na Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, zostaną ujawnione kolejne informacje związane z nowym Xboksem.

Sprawdziły się więc doniesienia The Verge mówiące o ujawnieniu konsoli 21 maja. Ciekawe czy prawdą okaże się specyfikacja techniczna i listopadowa data premiery? Czekamy z wypiekami na twarzy.